Kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów Khadi

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Khadi to indyjska firma, której założenie zainicjował sam Mahatma Gandhi chcący zaangażować ludność wiejską w rozwój rzemieślnictwa. Kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów Khadi posiadają w sobie to, co w naturze uważane jest za najlepsze. Produkty do pielęgnacji włosów i ciała Khadi to suma starannie dobranych składników uzyskanych z tego, co daje człowiekowi Ziemia. Skład kosmetyków Khadi jest bardzo prosty. Znaleźć w nich można sproszkowane zioła, sproszkowane kwiaty, owoce, a także naturalne oleje, które połączone są ze sobą w wyspecjalizowany sposób, przekazywany z pokolenia na pokolenie.

Kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów Khadi charakteryzują się najwyższą jakością, która potwierdzona jest poprzez certyfikat BDHI przyznawany przez Federalny Związek Niemieckiego Przemysłu i Firm Handlowych. W kosmetykach do pielęgnacji Khadi nie znajdziemy konserwantów, sztucznych zapachów, wzmacniacz koloru i barwników, produktów ropopochodnych, utleniaczy, chemikaliów czy parabenów.

Kosmetyki do pielęgnacji ciała Khadi to przede wszystkim produkty, które dzięki swojemu składowi, wspomagają usuwanie toksyn z organizmu, działają odtruwająco, wnikają głęboko w skórę, otwierają pory i przywracają skórze sprężystość. Kosmetyki do pielęgnacji włosów Khadi to wysokiej jakości szampony działające nawilżająco na skórę głowy. Ponadto charakteryzują się działaniem oczyszczającym, antyseptycznym i antybakteryjnym. Zawarty w produktach olejek musztardowy stymuluje wzrost włosów. Kosmetyki do pielęgnacji Khadi to fantastyczna propozycja dla wszystkich kobiet stawiających na naturalne produkty.