Perfumy damskie Juliette Has A Gun

36 48 60 na stronę
1 produkt
  1. Juliette Has A Gun Vanilla Vibes (U) edp 7,5ml Juliette Has A Gun
    106,82 zł Cena Regularna 133,53 zł
36 48 60 na stronę
1 produkt

Marka Juliette Has A Gun posiada niezwykle chwytliwą nazwę, która skutecznie przyciąga wzrok wielu kobiet. Ojcem Juliette Has A Gun jest Roman Ricci, wnuk sławnej na całym świecie projektantki mody – Niny Ricci. Juliette Has A Gun do świata urody weszło 2006 roku i rozpoczęło łamanie reguł nowoczesnej sztuki perfumeryjnej. Założenie marki było takie, by sposób dystrybucji owiać tajemnicą. Z tego względu zdecydowano się skorzystać wyłącznie z luksusowych perfumerii.

Perfumy damskie Juliette Has A Gun inspirowane są twórczością Williama Szekspira. Symbolizują niezwykłą, kobiecą siłę, władzę kobiet nad mężczyznami w odwiecznej walce płci. Zapachy Juliette Has A Gun są oryginalne, unikatowe i niebywale piękne. Nie ma w nich typowego romansu, jest kobieca wolność i niezależność, która czyni je pięknymi. Perfumy Juliette Has A Gun to miejski szyk z ostrym akcentem, symbol odwiecznego dylematu kobiety. Dzięki tym zapachom każda kobieta będzie czuć się pewnie i atrakcyjnie! Perfumy damskie Juliette Has A Gun sprawiają, że kobieta chce eksponować swoją kobiecość, nie wstydzi się jej i jest z niej dumna.

Zapachy marki Juliette Has A Gun to wiele różnych aromatów, z których każdy nawiązuje do konkretnego obrazu, każdy z nich odpowiada innemu aspektowi kobiecości, każdy kolor i nazwa sprawiają, że kompozycja zachowuje spójność z konkretną osobowością! Perfumy damskie Juliette Has A Gun posiadają wspaniałe, wpadające w oko flakony stworzone według intrygującej koncepcji głównego twórcy marki, Romana Ricci’ego.