INGRID

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Twórcą marka INGRID jest popularny producent kosmetyków Verona Products Professional. W ofercie marki znajdziemy przede wszystkim bogaty wybór kosmetyków kolorowych, produktów do pielęgnacji ciała i włosów.

INGRID skupia się na tworzeniu kosmetyków dla kobiet dostosowanych do różnych typów cery – tłustej, mieszanej i suchej. Konsumentki znajdą w jej ofercie wszystkie produkty i akcesoria niezbędne do wykonania pełnego makijażu twarzy. Charakteryzują się one również bogatą kolorystyką, co czyni je bardzo uniwersalnymi. Adresatkami firmy są kobiety w różnym wieku, dlatego w ofercie firmy coś dla siebie znajdą zarówno nastolatki, jak i kobiety dojrzałe. Dodatkową zaletą tej marki jest to, że wszystkie kosmetyki są przebadane dermatologicznie, co daje gwarancję bezpieczeństwa dla skóry.

INGRID przykłada dużą wagę do strony estetycznej swoich produktów. Są one zamknięte w eleganckich opakowaniach. Producent zadbał również o ergonomię, dzięki której aplikacja kosmetyków jest bardzo komfortowa. Marka może poszczycić się wieloma prestiżowymi nagrodami, które potwierdzają wysoką jakość jej produktów.