Kosmetyki Holika Holika

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Historia marki Holika Holika sięga tak naprawdę 1994 roku. To właśnie wtedy powstał zamysł i idea firmy, która na wielką skalę zaczęła działać w Korei w 2010 roku i w tym samym momencie powstał pierwszy sklep marki w Myong-dong.

Kosmetyki Holika Holika to produkty dobre jakościowo w przystępnych cenach, które powstają z wyselekcjonowanych składników. Oferuje produkty, które mają za zadanie pielęgnować kobiece piękno poprzez siłę natury. Marka od samego początku inwestuje w rozwój technologiczny i badawczy żeby zapewnić swoim klientom najwyższą jakość oferowanych produktów. Holika Holika wychodzi naprzeciw młodym, nowoczesnym kobietom, które stawiają na dobrze dobraną pielęgnację. Kosmetyki zamknięte są w ciekawych oryginalnych opakowaniach przyciągających wzrok. Jednym z kultowych produktów marki jest żel Aloesowy, którego wielozadaniowość pokochały kobiety na całym świecie.

Kosmetyki Holika Holika to balsamy do ciała, żele pod prysznic, kremy BB, sera do twarzy, kremy, maseczki, produkty oczyszczające i wiele więcej.