Kosmetyki Himalaya | Perfumesco

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Himalaya Herbals to niezwykle popularne kosmetyki i zioła, które świetnie się sprzedają i bazują wyłącznie na naturalnych składnikach. Przez lata zdobyły one uznanie w oczach Klientów, oczekujących najwyższej jakości i zwracających uwagę na skład.

Każdy preparat sygnowany znakiem marki składa się ze starannie dobranych składników. Selekcja ziół i minerałów, lata badań i testów przekładają się na poczucie bezpieczeństwa. Te kosmetyki nie są testowane na zwierzętach. Każdy produkt jest starannie sprawdzany pod kątem składu, ale i działania. Nie powodują one uczuleń - są hipoalergiczne i bezpieczne dla każdej osoby. Klienci kupujący produkty Himalaya Herbals wiedzą, że nabywają niezwykle skuteczne preparaty pielęgnacyjne, które są inspirowane naturą i przy okazji gwarantują skuteczność.

Bazą kosmetyków Himalaya Herbals są wyciągi z ziół, które rosną na nieskażonych, najczystszych i najpiękniejszych terenach - a więc w okolicach Himalajów. Sięgając po takie preparaty, zyskujesz pewność, że zapewniasz sobie w pełni naturalną i wyjątkową pielęgnację. W asortymencie produktów Himalaya Herbals każda osoba znajdzie coś dla siebie. Wszystkie produkty zostały wykonane według oryginalnych receptur ajurwedy, a więc najstarszego systemu medycyny naturalnej, który powstał 5000 lat temu w Indiach. W 1979 roku Światowa Organizacja Zdrowia uznała ajurwedę za koncepcję zdrowia i terapii. Kosmetyki Himalaya opierają się na dawnych recepturach, korzystają z naturalnych dobrodziejstw. Produkty Himalaya Herbals to szeroka gama kosmetyków, przeznaczonych do pielęgnacji włosów, skóry twarzy i całego ciała oraz preparatów wspomagających stan zdrowia.

Wśród produktów Himalaya Herbals znajdziesz naturalne mydła, rozgrzewające żele, kosmetyki zapewniające nawilżenie, ale również kojące dolegliwości. Kosmetyki do oczyszczania, nawilżania i pielęgnacji nie zawierają żadnej chemii i naturalnych konserwantów. Bazują one na wyciągach z naturalnych olejków i sprawiają, że skóra będzie gładka, zadbana i odzyska blask.

Kosmetyki do twarzy Himalaya Herbals są bezpieczne dla każdej skóry - zarówno tej normalnej, jak i szczególnie wymagającej. Ich bazą są wyciągi z roślin i ziół. Bez względu na to, z jakimi problemami zmaga się Twoja cera, preparaty te spełnią Twoje oczekiwania. Zapewnij skórze to, co najlepsze. Możesz wybierać spośród środków nawilżających, regenerujących i nie tylko. W asortymencie marki naszej dostępne są kremy, balsamy do ust, maseczki, peelingi, płyny, żele oraz toniki.

Himalaya Herbals to również kosmetyki przeznaczone do włosów. Możesz wybierać spośród naturalnych szamponów (bez barwników, parabenów i innych sztucznych substancji), odżywek i farb. Preparaty nie niszczą włosów, a wzmacniają je i odżywiają. Efekt ich stosowania zachwyca!

Marka Himalaya Herbals proponuje również specjalistyczne zioła i suplementy, które wspomagają organizm w walce z różnego rodzaju dolegliwościami.

W tak szerokim asortymencie produktów każda osoba znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Postaw na kosmetyki i preparaty w pełni naturalne, zapewniające poczucie bezpieczeństwa i gwarantujące odpowiedni efekt. Himalaya Herbals spełni Twoje oczekiwania!