GLOV

Glov to marka rewolucyjnych produktów do demakijażu oraz pielęgnacji ciała, które zamienią codzienne czynności w rytuały sprawiające nam przyjemność. Demakijaż nie zawsze jest tym, co kobiety wykonują z największą ochotą. Glov pokazuje, że tak wcale nie musi być. Usuwanie makijażu to nie zawsze wacik nasączony płynem, różnie wpływającym na cerę. Teraz kobiety mają wybór. Marka Glov proponuje produkty, które umożliwiają wykonanie czynności pielęgnacyjnych, w tym zmycie nawet najbardziej odpornego makijażu za pomocą wody.

Wykorzystywanie jedynie wody w celu usunięcia makijażu jest ekologiczne i pokazuje troskę o środowisko. Mało tego, wiąże się to również ze sporą oszczędnością pieniędzy. Wyjątkowa formuła umożliwia zastąpienie masy produktów jednym. Każdy produkt marki Glov jest wielorazowego użytku, a tym samym wystarczy na naprawdę długi czas. Nie tylko czyści on skórę, ale również odpowiednio na nią działa - delikatnie ją peelinguje, pobudzając mikrokrążenie. Rozwiązania oferowane przez markę są odpowiednie również dla skóry alergicznej, która jest wyjątkowo wrażliwa.

W asortymencie marki Glov można znaleźć wiele propozycji. Linia eko umożliwia wykonanie perfekcyjnego demakijażu skóry, jednocześnie dbając o nią. Poszczególne rękawice i płatki do demakijażu są wielorazowego użytku i wykonane ze specjalnych włókien, skutecznych w działaniu i całkowicie bezpiecznych dla skóry. Seria SPA to produkty, które są wprost niezastąpione podczas przyjemnych rytuałów związanych z dbaniem o urodę. Wśród akcesoriów każda osoba znajdzie coś ciekawego dla siebie. Glov posiada w ofercie również zestawy i akcesoria dedykowane mężczyznom oraz dzieciom. Warto wspomnieć, że każdy produkt sygnowany tą marką jest wykonany z dbałością o detale. Nowoczesny i staranny design przykuwa uwagę i ładnie się prezentuje. Wypróbuj propozycje marki Glov już teraz i zadbaj o środowisko!

36 48 60 na stronę
z 13 produktów
36 48 60 na stronę
z 13 produktów