Żywność dla dzieci i niemowląt Gerber | Perfumesco

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Gerber to marka dobrze znana wszystkim rodzicom. Kolejne pokolenia chętnie sięgają po produkty tego producenta, zapewniając swoim pociechom wszystko to, co najlepsze. Poszczególne zupki, jak i obiadki, deserki czy soki, to dania najwyższej jakości, opierające się na sprawdzonym i przede wszystkim zdrowym składzie. Podając je dzieciom, rodzice zyskują pewność, że ich pociechy otrzymują pełnowartościowe posiłki.

Dania Gerber powstają w fabryce w Rzeszowie, która działa już od 90 lat. Przez ten czas firma nieustannie poszerza swój asortyment, wprowadza w życie innowacje i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodziców, chcących zapewnić swoim pociechom najzdrowsze posiłki. Gerber każdego dnia tworzy dania dopasowane do potrzeb najmłodszych i najbardziej wymagających klientów. Każdy rodzic, bez względu na to, w jakim wieku jest jego dziecko, ma z czego wybierać. Dania Gerber są odpowiednie dla dzieci od 5. miesiąca życia aż do końca 3. roku życia. Skład poszczególnych posiłków jest dopasowany do potrzeb - zmienia się on w zależności od wieku i posiada inną wartość odżywczą oraz konsystencję.

Dania Gerber to najwyższa jakość. Producent przykłada szczególnie dużą wagę do tego, by każdy posiłek był zrobiony z surowców spełniających najwyższe normy. Warzywa i owoce wykorzystywane do produkcji dań Gerber opierają się na sprawdzonej recepturze, a normy w przypadku posiłków dla dzieci są niezwykle surowe - nawet 500 razy wyższe niż w przypadku żywności dla dorosłych.

Wśród szerokiej oferty gotowych dań Gerber, można znaleźć zupki, obiadki, deserki, soczki i nie tylko. Ciekawe połączenia smakowe na pewno przypadną do gustu każdemu dziecku. W zależności od preferencji pociechy, można wybierać spośród naprawdę wielu różnych opcji. Sięgając po takie posiłki, prawidłowe nawyki żywieniowe są kształtowane niezwykle szybko, co w późniejszych okresie procentuje. Dania Gerber zapewniają niezwykle urozmaicony jadłospis.