Żywność dla dzieci i niemowląt Gerber | Perfumesco

36 48 60 na stronę
z 7 produktów
36 48 60 na stronę
z 7 produktów

Gerber to marka dobrze znana wszystkim rodzicom. Kolejne pokolenia chętnie sięgają po produkty tego producenta, zapewniając swoim pociechom wszystko to, co najlepsze. Poszczególne zupki, jak i obiadki, deserki czy soki, to dania najwyższej jakości, opierające się na sprawdzonym i przede wszystkim zdrowym składzie. Podając je dzieciom, rodzice zyskują pewność, że ich pociechy otrzymują pełnowartościowe posiłki.

Dania Gerber powstają w fabryce w Rzeszowie, która działa już od 90 lat. Przez ten czas firma nieustannie poszerza swój asortyment, wprowadza w życie innowacje i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodziców, chcących zapewnić swoim pociechom najzdrowsze posiłki. Gerber każdego dnia tworzy dania dopasowane do potrzeb najmłodszych i najbardziej wymagających klientów. Każdy rodzic, bez względu na to, w jakim wieku jest jego dziecko, ma z czego wybierać. Dania Gerber są odpowiednie dla dzieci od 5. miesiąca życia aż do końca 3. roku życia. Skład poszczególnych posiłków jest dopasowany do potrzeb - zmienia się on w zależności od wieku i posiada inną wartość odżywczą oraz konsystencję.

Dania Gerber to najwyższa jakość. Producent przykłada szczególnie dużą wagę do tego, by każdy posiłek był zrobiony z surowców spełniających najwyższe normy. Warzywa i owoce wykorzystywane do produkcji dań Gerber opierają się na sprawdzonej recepturze, a normy w przypadku posiłków dla dzieci są niezwykle surowe - nawet 500 razy wyższe niż w przypadku żywności dla dorosłych.

Wśród szerokiej oferty gotowych dań Gerber, można znaleźć zupki, obiadki, deserki, soczki i nie tylko. Ciekawe połączenia smakowe na pewno przypadną do gustu każdemu dziecku. W zależności od preferencji pociechy, można wybierać spośród naprawdę wielu różnych opcji. Sięgając po takie posiłki, prawidłowe nawyki żywieniowe są kształtowane niezwykle szybko, co w późniejszych okresie procentuje. Dania Gerber zapewniają niezwykle urozmaicony jadłospis.