Farmona Professional

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Professional sięga 1997 roku. Powstało ono z pasji tworzenia innowacyjnych i najbardziej zaawansowanych kosmetyków, opierających się na odżywczej mocy naturalnych składników roślinnych. Produkty, które opuściły laboratorium, w ekspresowym tempie zdobyły uznanie konsumentów. Kosmetyki marki Farmona Professional charakteryzują się wysoką jakością oraz w pełni naturalną recepturą. Przeznaczone są do pielęgnacji twarzy, ciała oraz włosów. Produkty Farmona Professional skierowane są zarówno do profesjonalnych gabinetów kosmetycznych, jak i do klienta indywidualnego.

Farmona Professional to solidna, rzetelna marka, stawiająca na dobre relacje z partnerami biznesowymi. Firma w 2007 roku otworzyła Farmona Hotel Business & SPA, a w 2009-2011 zmodernizowała zakład produkcyjny. Potwierdzeniem wysokiej jakości, terminowości i odpowiednio obranej strategii marki są liczne nagrody i wyróżnienia. Na swoim koncie Farmona posiada tytuły Gazeli Biznesu, Solidnej Firmy czy Medal Europejski.

Z zakładu produkcyjnego marki Farmona Professional wyszło ponad 450 kosmetyków najwyższej jakości. W ofercie znajdziemy produkty tworzone pod czujnym okiem doświadczonego i pełnego pasji zespołu technologów. Wszystkie kosmetyki spełniają normy i są bezpieczne dla środowiska. Farmona Professional to marka produktów do pielęgnacji twarzy, ciała, dłoni i stóp, demakijażu i oczyszczania, peelingów do ciała, preparatów do oczyszczania dłoni i stóp, koncentratów do urządzeń kosmetycznych, masek do twarzy, ciała, dłoni i stóp, preparatów stosowanych w okolicach oczu, kosmetyków do masażu oraz używanych do profesjonalnej domowej pielęgnacji stóp czy dłoni. Ponadto w ofercie marki Farmona znaleźć można preparaty do pielęgnacji włosów, wzmacniania włosów, preparaty wyszczuplająco-ujędrniające stosowane naskórnie. Farmona Professional to rewelacyjne szampony do włosów, suche szampony i odżywki, balsamy do ciała, olejki do kąpieli, żele do higieny intymnej czy olejki do opalania. W kosmetykach marki Farmona Professional można przebierać do woli i każda kobieta znajdzie coś dla siebie!

36 48 60 na stronę
z 17 produktów
36 48 60 na stronę
z 17 produktów