Etro

36 48 60 na stronę
z 2 produktów
  1. Etro Raving (U) edt 100ml Etro
    449,82 zł Cena Regularna 562,28 zł
  2. Etro Vicolo Fiori (W) edt 50ml Etro
    314,58 zł Cena Regularna 393,23 zł
36 48 60 na stronę
z 2 produktów

Początki marki Etro to 1968 rok. Firma początkowo zajmowała się projektowaniem luksusowych ubrań dla mężczyzn i kobiet. Po licznych sukcesach w branży mody właściciele firmy postanowili spróbować swoich sił w branży perfumeryjnej. 

W ofercie Etro znajdziemy szeroki wybór kompozycji zapachowych stworzonych z myślą o kobietach, jak i o mężczyznach. Marka posiada szeroki wybór perfum typu Unisex. Pierwsze perfumy sygnowane logo Etro pojawiły się na rynku w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku i produkowane są one do dziś.

Perfumy Etro zamknięte są w prostych, a jednocześnie eleganckich, klimatycznych flakonach, którym nie można odmówić uroku. Kompozycje zapachowe charakteryzują się prawdziwym bogactwem aromatów. Są one starannie przemyślane, złożone i efektownie rozwijają się na skórze. Znajdziemy tu kompozycje orientalno-przyprawowe, drzewne, kwiatowe. W ofercie firmy nie brakuje kompozycji świeżych, idealnych do noszenia latem, a także cięższych, zmysłowych i otulających, które będą doskonałym wyborem na zimowe i jesienne dni.