Produkty spożywcze dla dzieci Erdbar | Perfumesco

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Erdbar to marka pysznych i zdrowych produktów spożywczych dla dzieci. Opierają się one na sprawdzonym, pełnowartościowym składzie. Podając swoim pociechom takie produkty, każdy rodzic ma pewność, że zapewnia im niezbędne składniki odżywcze, które pozytywnie wpływają na organizm. Propozycjami firmy Erdbar będą zachwyceni zarówno najmłodsze dzieci, jak i nieco starsze.

Erdbar to niemiecka firma z siedzibą w Berlinie, która powstała w 2010 roku. Linia „Rozbrykani Przyjaciele” szybko podbiła serca dzieci i rodziców. Firma stawia na kreatywność i innowacyjność, czym zyskuje uznanie. Specjaliści do spraw żywienia podkreślają, że preferencje smakowe kształtują się w pierwszych latach życia, dlatego też tak istotna jest zróżnicowana dieta. Zaznajamianie się z nowymi smakami procentuje i wpływa pozytywnie na organizm maluszka. Linia „Rozbrykani Przyjaciele” Erdbar zachęca dzieci do próbowania kolejnych produktów. Ciekawe, kolorowe opakowania przykuwają uwagę i sprawiają, że maluchy chętnie sięgają po nowe smaki. Firma kładzie nacisk nie tylko na odpowiedni skład poszczególnych dań, ale również na to, by były one podane w sposób atrakcyjny.

W asortymencie firmy Erdbar można znaleźć pyszne musy do wyciskania, biszkopty, musli snacki, rodzynki w pudełeczkach, chipsy owocowe, galaretki, batony zbożowe i owsiane z owocami, popcorn z ryżem i bananem, precle, sucharki, owsianki, chrupki kukurydziane, wielozbożowe wafle, napoje, paluszki orkiszowe, makarony warzywne i nie tylko.

Erdbar stawia na kreatywność, która szybko zyskuje uznanie w oczach dzieci. Warzywne makarony w kształcie marchewki czy pomidora, naturalne chipsy czy też suszone owoce wprost zachęcają do tego, by je spróbować. Nawet największy niejadek chętnie sięgnie po takie jedzenie. Należy dodać, że każdy produkt posiada wartości odżywcze, które pozytywnie wpływają na organizm.