Środki czystości do toalet Domestos | Perfumesco

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Domestos to marka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Jej produkty od wielu lat są wybierane przez klientów na całym świecie. Ich skuteczność, pewne działanie oraz sprawdzony skład są potwierdzone. Produkty Domestos to sposób na czystość w toalecie i ochronę wszystkich członków rodziny przed bakteriami.

Mimo tego, że marka kojarzona jest tylko z silnie działającymi płynami do czyszczenia toalet, to jej asortyment jest dużo szerszy i obejmuje również kostki toaletowe oraz mokre chusteczki czyszczące. Warto zwrócić uwagę na różnorodność w zakresie płynów i żeli do czyszczenia toalet. Marka, w zależności od potrzeb klienta, proponuje preparaty o różnym działaniu - np. zapewniające biel i połysk, o przedłużonym działaniu, o zapachu cytrusów i nie tylko. Najistotniejszy jest fakt, że każdy środek usuwa wszystkie zanieczyszczenia i szkodliwe dla zdrowia drobnoustroje.

Kostki toaletowe zapewniają odświeżający zapach po każdym wciśnięciu spłuczki. Firma posiada w ofercie różnorodne wersje, dzięki czemu każda osoba może być coś odpowiedniego dla siebie. Teraz utrzymanie efektu perfekcyjnej czystości i świeżości jest proste i bezproblemowe. Decydując się na kostki Domestos, mamy pewność, że wystarczą one na długi okres, a tym samym odejdzie problem wymiany co kilka dni.

Chusteczki czyszczące Domestos to produkt, który jest niezwykle wygodny. Chusteczki zostały nasączone płynem Domestos i pozwolą w łatwy sposób utrzymać toaletę w lśniącej czystości. Co istotne, po użyciu, produkt można wrzucić do toalety bez żadnych obaw - większość chusteczek należy wyrzucać do kosza na śmieci.

Decydując się na produkty marki Domestos, zyskujemy pewność, że nasza toaleta będzie wolna od bakterii, wirusów i grzybów. Utrzymanie czystości i zapewnienie bezpieczeństwa jest teraz prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.