Destination

Destination to producent oferujący szeroki asortyment świeżo palonych kaw, herbat, kakao, czekolad, przetworów owocowych. Asortyment marki jest w pełni ekologiczny. Firma kładzie nacisk na składniki najlepszej jakości, pochodzące ze sprawdzonych upraw. Wybierając kawy, herbaty, przetwory, kakao i czekolady Destination, mamy pewność, że kupujemy produkty, które pozytywnie wpływają na stan naszego organizmu.

Firma Destination została założona w 1999 roku przez Christophe Lambarda i Jeffreya Schoppera w Bordeaux we Francji. Oferowane przez nią produkty szybko stały się niezwykle popularne. Destination specjalizuje się w najwyższej jakości świeżo palonych kawach z ekologicznych upraw oraz herbatach skomponowanych z najlepszych zbiorów. W jej asortymencie znajdziemy również przetwory owocowe, kakao i czekolady. Marka nieustannie wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, oferując produkty typu bio. Powstają one z zachowaniem najwyższych standardów i obce są im standardy masowej produkcji. Firma Destination zajmuje się przetwarzaniem, przygotowaniem, pakowaniem, a także dystrybucją produktów ekologicznych i działa w ramach ""Fair Trade"".

W asortymencie marki każdy miłośnik kawy będzie miał z czego wybierać. Kawa ziarnista arabica zasmakuje kawoszowi ceniącemu najwyższą jakość. W asortymencie Destination znajdują się kawy z ziaren zebranych w Etiopii, Peru, Meksyku, Kolumbii i nie tylko. Fani nieco lżejszych wersji, będą pod wrażeniem kawy zbożowej z cykorią. Destination specjalizuje się również w herbatach z najlepszych zbiorów - herbata zielona jaśminowa eco, czarna eco, earl grey eco, yerba mate, rooibos to zaledwie część propozycji, które zachwycą każdego. Osoby uwielbiające herbaty ziołowe również mają z czego wybierać - miętowa, z tymianku, detox, czy herbata na sen to kilka opcji. Destination przygotowało również coś dla wielbicieli słodkości - deser z pomarańczy, deser z mango, deser bananowy, kakao niskotłuszczowe są nie tylko pyszne, ale i zdrowe.

Decydując się na produkty spożywcze bio od Destination, wybieramy w pełni ekologiczną i zdrową żywność, która zachwyci nas walorami smakowymi.

36 48 60 na stronę
1 produkt
36 48 60 na stronę
1 produkt