Zdrowa żywność i artykuły zielarskie Dary Natury | Perfumesco

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Dary Natury to firma działająca w branży zielarskiej oraz zdrowej żywności, która oferuje produkty najwyższej jakości. Każda osoba szukająca produktów, mających działanie prozdrowotne i takich, które pozytywnie wpłyną na samopoczucie, będzie miała z czego wybierać. Dary Natury to renomowana marka, kładąca nacisk na jakość, w pełni ekologiczny skład i szeroki asortyment produktów.

Siedziba firmy jest położona w południowej części województwa podlaskiego. Okolice te charakteryzują się zróżnicowaniem terenu, dużą lesistością, bogactwem fauny i flory oraz czystym powietrzem. Są to idealne warunki, które sprzyjają występowaniu dużej ilości roślin, również tych najrzadszych, które są z powodzeniem wykorzystywane w zielarstwie.

Dary Natury to firma kładąca nacisk na to, by każdy jej produkt był w pełni ekologiczny i opierał się na naturalnych składnikach. Tereny leśne, z których firma pozyskuje składniki do swoich produktów, należą do Nadleśnictwa Rudka. Część leśnictw przynależących do niego zostało objętych certyfikatem ekologicznym.

Z surowców zebranych w okolicy Nadleśnictwa Rudka produkowane są wyroby sygnowane znakiem Dary Natury. Marka pozyskuje m.in. surowce ze stanu naturalnego, plony z upraw w gospodarstwach ekologicznych. Zioła zbierane są w optymalnym dla poszczególnych gatunków okresach, dzięki czemu działalność firmy nie ma ujemnego wpływu na środowisko. Wszystkie szczegóły dotyczące zbiorów są uzgadniane na bieżąco z władzami nadleśnictwa. Komponując poszczególne produkty, firma kładzie nacisk na ochronę środowiska.

Spośród produktów marki można znaleźć różnego rodzaju herbaty o działaniu prozdrowotnym, które będą odpowiadać nawet najbardziej wymagającym klientom. Herbatki oczyszczające, ekologiczne, odkwaszające, uodparniające, Yerba Mate, herbaty dla dzieci to zaledwie część propozycji. Zachwycają one smakiem i aromatem. Firma Dary Natury proponuje również kawy, przyprawy, suplementy diety w kapsułkach, oleje tłoczone na zimno, przetwory, soki, syropy, napoje, miody i produkty pszczelarskie, ciastka, przekąski, nasiona na kiełki, zaprawki do alkoholu, zioła do kąpieli i sauny i nie tylko.