Kosmetyki do włosów dla mężczyzn Dapper Dan

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Marka Dapper Dan powstała w 2011 roku, kiedy to na rynku było bardzo mało produktów przeznaczonych dla panów. Założyciele Dapper Dan postanowili to zmienić i zaspokoić zapotrzebowanie mężczyzn na produkty z zakresu stylizacji włosów. Od tamtego momentu marka Dapper Dan podbija świat oraz cieszy się niemałym uznaniem wśród osób korzystających z kosmetyków do włosów dla mężczyzn amatorsko, jak i profesjonalnie.

Kosmetyki do włosów dla mężczyzn Dapper Dan są wyjatkowe, gdyż ich formuła była opracowywana przez ok. 10 lat. Pochylali się nad nią profesjonaliści, którzy chcieli stworzyć wyjątkową i kompaktową gamę produktów do stylizacji włosów dla mężczyzn. Z tego powodu pierwsze kosmetyki Dapper Dan ujrzały światło dzienne dopiero w 2012 roku. Produkty bardzo się spodobały, jednak przełomem dla marki był rok 2014 kiedy to do oferty dołączyły Deluxe Pomade oraz Matt Clay.

Oferta marki Dapper Dan nie jest zbyt duża i nie ulega większym zmianom, ponieważ kosmetyki do stylizacji tej marki są uniwersalne. Poradzą sobie z każdym rodzajem włosów i są idealne dla każdej skóry głowy. Marka oferuje glinki, pomady na bazie wody lub wosku, pasty matowe i pudry, a ponadto produkty pielęgnacyjne do brody, wody kolońskie, szampony i produkty po goleniu. Kosmetyki do włosów dla mężczyzn Dapper Dan są niezwykle trwałe, łatwo się aplikują i zmywają. Niektóre produkty Dapper Dan oparte są na naturalnych składnikach i wzbogacone są aktywnymi składnikami zapewniającymi odpowiednio zbilansowaną formułę. Kosmetyki Dapper Dan niezaprzeczalnie powinny pojawić się w łazience każdego mężczyzny!