Perfumy damskie i męskie Creed

36 48 60 na stronę
z 2 produktów
  1. Creed Royal Oud (M) edp 50ml Creed
    1 530,76 zł Cena Regularna 1 913,45 zł
  2. Creed Vetiver (M) edp 75ml Creed
    930,02 zł Cena Regularna 1 162,53 zł
36 48 60 na stronę
z 2 produktów

Perfumy damskie i męskie Creed charakteryzuje ponad 250 lat produkcji. Historia marki sięga 1760 roku, kiedy to James Henry Creed postanowił założyć firmę w Londynie. Od tamtej chwili przekazywana jest z ojca na syna. Drugą charakterystyczną cechą marki Creed jest sposób wytwarzania perfum. Perfumy męskie i damskie Creed produkowane są według dawnych technik przetwarzania rzadkich materiałów, specjalnie wyselekcjonowanych do produkcji bezkonkurencyjnych zapachów. Wszystkie produkty marki Creed zostały sporządzone z naturalnych surowców najwyższej jakości, które przez lata noszone były przez najznamienitsze postacie historyczne, np.: królową Wiktorię, cesarza Franciszka Józefa czy Sir Winstona Churchilla. W obecnych czasach perfumy damaskie Creed można spotkać na toaletce Michelle Obamy czy Kate Middleton.

Marka Creed specjalizuje się w zapachach męskich, damskich oraz unisex. Wszystkie produkty zamykane i sprzedawane są w luksusowych, eleganckich, przykuwających wzrok flakonach, które są nowoczesną wersją historycznej spuścizny. Do najsłynniejszych zapachów marki Creed należą Green Irish Tweed z 1985 roku czy Creed Aventus, owocowo – piżmowe perfumy męskie inspirowane życiem i dramatem wielkiego przywódcy Napoleona Bonaparte.

Perfumy męskie i damskie Creed to kwintesencja luksusu, elegancji, ponadczasowości i nowoczesnego podejścia do dziedzictwa historycznego. Jeśli jeszcze nie masz zapachu marki Creed na swojej półce, a chcesz pachnieć fenomenalnie, musisz to jak najszybciej zmienić i znaleźć swojego faworyta.