Środki do czyszczenia kuchni i łazienki Cillit | Perfumesco

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Cillit to marka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Od wielu lat oferuje ona najwyższej jakości chemię gospodarczą, przeznaczoną do czyszczenia łazienek i kuchni. Poszczególne preparaty charakteryzują się niesamowitą skutecznością działania oraz ochroną czyszczonych powierzchni. Cillit poradzi sobie nawet z najbardziej uciążliwymi zabrudzeniami, z którymi inne środki nie dawały sobie rady. Po produkty Cillit sięgają osoby na całym świecie. Firma nieustannie się rozwija i stawia na niezwykle zaawansowane technologie, innowacyjne formuły oraz sprawdzony skład. Sięgając po taką chemię gospodarczą, możemy mieć pewność, że będzie ona nie tylko skuteczna, ale również całkowicie bezpieczna.

Marka posiada rozbudowany asortyment produktów. Żel i płyn do toalet z serii Cillit Bang poradzi sobie z kamieniem i rdzą, ale również z innymi ciężkimi zabrudzeniami. Teraz utrzymanie muszli klozetowej w czystości nie będzie przysparzało żadnych problemów. Cillit Kamień i Rdza to z kolei preparaty, które usuwają zarówno brud, jak i osad z kamienia oraz rdzy, a więc wszystko to, co jest szczególnie uciążliwe. Firma proponuje środki w postaci płynu i żelu. Są one skuteczne, opierają się na bezpiecznym składzie i posiadają przyjemny zapach. Seria Cillit Kamień i Brud poradzi sobie z trudnymi do usunięcia plamami oraz z innymi zabrudzeniami. Marka proponuje również szereg produktów do wybielania i dezynfekcji, które pomogą pozbyć się zabrudzeń z tłuszczu, ale też pleśni i innych uciążliwych osadów. Nawet te powierzchnie, które wydają się być niemożliwe do wyczyszczenia, teraz będą wprost lśnić czystością.

Cillit to innowacyjna formuła, która znajduje uznanie w oczach klientów na całym świecie. Teraz każda osoba, chcąca cieszyć się nienaganną czystością w domu, może dobrać preparaty idealne do potrzeb i oczekiwań. Firma nieustannie poszerza swoją ofertę i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom.