Perfumy unisex, damskie i męskie Byredo

36 48 60 na stronę
1 produkt
  1. Byredo 1996 Inez & Vinoodh (U) edp 50ml Byredo
    970,21 zł Cena Regularna 1 212,76 zł
36 48 60 na stronę
1 produkt

Byredo jest szwedzkim domem perfumeryjnym, który swój początek miał w 2006 roku. Założycielem jest Ben Gorham, który odznacza się nie tylko fantastycznym podejściem do biznesu, ale również talentem w kierunku artystycznym. Do rewolucyjnego kroku związanego ze stworzeniem domu perfumeryjnego przekonało go spotkanie ze znanym perfumiarzem Pierrem Wulffem.

Perfumy unisex, damskie i męskie Byredo wyróżnia prostota i skandynawski minimalizm, które każdy może zaobserwować chociażby na podstawie czarno – białych projektów opakowań i flakonów. Skład perfum Byredo zazwyczaj ogranicza się do kilku składników najwyższej jakości. Zapachy te mają niezwykle proste i czyste kompozycje, które rewelacyjnie podkreślają i uwydatniają poszczególne składniki. Marka Byredo nie boi się łamać dotychczasowych schematów i zasad, a twórca domu perfumeryjnego chętnie szuka inspiracji we własnym otoczeniu, zamiast śledzić obowiązuje trendy. Przykładem są niezwykłej pracy Bena Gorhama są fenomenalne perfumy Byredo Encens Chembur, które powstały dzięki inspiracji aromatem jej z dzielnic Bombaju.

Marka powoli rozszerza swoją działalność, zaczynają powstawać mydła, perfumy do tkanin i włosów, nawilżające balsamy, kremy do ciała czy aromatyczne świece. Nie ulega jednak wątpliwości, że to perfumy wciąż cieszą się największą popularnością. Perfumy Byredo to fantastyczne, niezwykle oryginalne produkty, które muszą pojawić się na Twojej półce lub na półce Twojego partnera/partnerki.