By My Beard

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Wszystkie produkty marki By Me Beard, zostały zaprojektowane, stworzone i wyprodukowane w Wielkiej Brytanii. To angielska marka, która specjalizuje się w kosmetykach do pielęgnacji męskiego zarostu.

Stworzenie specjalnej linii, a właściwie całej marki, która zajęłaby się pielęgnacją męskiego zarostu, wynikało z braku takich kosmetyków na rynku. Brodacze, którzy aktualnie są teraz bardzo modni, zapragnęli zadbać o swoje brody. Cała linia produktów By My Beard jest odpowiedzią na potrzeby mężczyzn, którzy chcieli zadbać o swój wygląd. W szeregach marki można odnaleźć produkty do pielęgnacji wąsów i brody.

Szampon odpowiada za to by nawilżyć i odżywić włosy, neutralizuje nieprzyjemny zapach i dobrze oczyszcza. Zastosowanie odżywki do brody zmiękcza włoski, odżywia i nadaje im zdrowego wyglądu. Dodatkowym produktem uzupełniającym męską pielęgnacje jest olejek. Jego zadaniem jest poprawienie i wzmocnienie kondycji włosów. Zastosowanie całego pakietu produktów zapewnia miękki i zdrowo wyglądający zarost u każdego mężczyzny.