Perfumy damskie i męskie Bond No. 9

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Marka Bond No. 9 jest bardzo młoda, gdyż na rynek wkroczyła dopiero w 2003 roku. Jej założycielką jest Laurice Rahme, Francuska, która swoją karierę zawodową rozpoczęła w rodzinnym Paryżu od sprzedawania antyków. Wizja założycielki marki Bond No. 9 skoncentrowana była na stworzeniu odrębnego zapachu perfum dla każdej dzielnicy Manhattanu. Dzięki rewelacyjnej intuicji Laurice Rahme, marka szybko odniosła ogromny sukces!

Perfumy damskie i męskie Bond No. 9 to dokładnie przemyślane kompozycje powstałe przez szczegółowy dobór poszczególnych składników. Luksusowe zapachy, które oferuje marka są pełne życia, energii, oryginalności i szczęścia. Perfumy damskie i męskie Bond No. 9 to idealna propozycja dla miłośników wysublimowanych, kwiatowych aromatów oraz osób, które pragną zamanifestować swoją wyjątkowość i radość płynącą z życia.

Oferta marki Bond No. 9 obejmuje kilkadziesiąt najróżniejszych kompozycji, które udowadniają, że Nowy Jork jest kopalnią fenomenalnych inspiracji. Twórczyni bardzo zależy, by urozmaicać piramidy zapachowe, a tworzone przez nią kreacje powinny oddawać ducha znanych miejsc w Nowym Jorku. Z tego powodu cytrusowe aromaty przeplatają się z kwiatami, słodkimi nutami z rodziny gourmand czy kadzidłami. Wszystkie perfumy damskie i męskie Bond No. 9 zamykane są w równie oryginalnych flakonach w kształcie gwiazdy. W zależności od rodzaju zapachu, flakon również ulega zmianie. Jeden może być wysadzany szafirowymi kamyczkami, inny zaś ozdobiony jest malunkami kwiatów. Perfumy Bond No. 9 to marka, której nie może zabraknąć na Twojej toaletce!