Soki i nektary, deserki, przeciery dla dzieci Bobo Frut | Perfumesco

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Bobo Frut to producent soków i nektarów, deserków, przecierów, które uwielbiają zarówno dzieci, jak i rodzice. Marka jest znana od pokoleń- już od 50 lat chętnie sięgamy po jej produkty. Różnego rodzaju soczki stają się prawdziwym przysmakiem w pierwszych latach życia. Marka oferuje szeroki wybór produktów zarówno dla najmłodszych dzieci- po 4. miesiącu życia, jak i nieco starszych. Dzięki temu każdy rodzic znajdzie coś idealnego dla swojej pociechy. Szeroki wybór smaków na pewno trafi w gust nawet największego niejadka.

Wszystkie produkty Bobo Frut opierają się na sprawdzonych recepturach. Powstają one na południu Polski już od 1968 roku. Każdy sok i nektar Bobo Frut jest wytwarzany z najwyższej jakości warzyw i owoców, które przechodzą przez surowe kontrole na każdym etapie produkcji. Spełniają one normy dużo bardziej surowe aniżeli te, znane z produktów dla dorosłych. Każdy produkt firmy jest dostosowany do potrzeb najmłodszych. Warto wspomnieć, że soki Bobo Frut zawierają również witaminę C, wspierającą układ odpornościowy. Marka sięga po najnowsze metody wytwarzania żywności, dzięki czemu używa warzyw, w których zawartość azotanów jest stanowczo obniżona. Żeby nieustannie podnosić jakość swoich produktów, każdy dostawca owoców i warzyw podlega ocenie firmy. Wysokie wymagania, jakie Bobo Frut stawia produktom, z których powstają soki i nektary, przekłada się na najwyższą jakość.

Produkty Bobo Frut dziś smakują tak samo, jak kiedyś. Ten niezapomniany smak jest doceniany przez kolejne pokolenia dzieci. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz soki i nektary Bobo Frut, owocowe deserki, lemoniady. Marka proponuje zarówno produkty idealne do rozszerzania diety, jak i te, które są przysmakami dla nieco starszych dzieci. Co ciekawe, bez względu na wiek, najmłodsi chętnie sięgają po soki Bobo Frut. Pełnia smaku, różnorodność owoców i warzyw oraz brak konserwantów to cechy, które są doceniane przez każdego rodzica.