Oleje i oliwy Bio Planete | Perfumesco

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Bio Planete to wyjątkowa marka, która jest znana każdej osobie interesującej się dietetyką. Wyjątkowe oleje tej firmy charakteryzują się najwyższą jakością i pochodzeniem z pewnych, sprawdzonych i w pełni ekologicznych źródeł.

Bio Planete to firma, która została założona w latach 90. i od początku swojego istnienia stawiała na najwyższą jakość. Marka stanowi połączenie niemieckiej solidności oraz francuskiej osobowości. Zawsze kładła ona nacisk na to, by realizować projekt innowacyjnego rolnictwa ekologicznego i tego założenia trzyma się również dzisiaj. W krótkim czasie od rozpoczęcia swojej działalności, Bio Planete stała się pierwszą w pełni organiczną olejarnią w Europie. Firma od początku po dziś dzień, nieustannie się rozwija.

Wyróżnia ją wyjątkowe podejście do procesu produkcji. Bio Planete stawia na współpracę z lokalnymi rolnikami, a tym samym przykłada szczególną wagę do ekologii i składników najlepszej jakości. Nie bez znaczenia są również wyjątkowe receptury i naturalne surowce. Firma korzysta z najnowszych procesów technologicznych, dzięki czemu możliwe jest wytwarzanie coraz to lepszych produktów. Klienci kupujący oleje Bio Planete otrzymują gwarancję, że są one bogate w składniki odżywcze, a tym samym po prostu zdrowe.

Asortyment Bio Planete jest dzisiaj niezwykle rozbudowany. Obejmuje on ponad siedemdziesiąt olejów organicznych tłoczonych na zimno. Klienci mogą wybierać zarówno spośród tradycyjnych olejów, jak i tych przeznaczonych do gotowania. Firma oferuje również nieco bardziej specjalistyczne propozycje - np. oleje rzepakowe, sezamowe, słonecznikowe, lniane, z miąższu awokado, oliwy z oliwek, niezwykle popularne w ostatnim czasie oleje kokosowe, jak również wiele innych. Każda osoba poszukująca olejów najlepszej jakości, wykonanych z naturalnych składników, będzie zachwycona produktami Bio Planete.