Naturalne warzywa pasteryzowane Bio Europa | Perfumesco

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Bio Europa to nietuzinkowa, nieszablonowa marka oferująca głównie naturalne, pozbawione sztucznych dodatków artykuły żywnościowe. Produkty znajdujące się w asortymencie marki Bio Europa pochodzą z Polski, Włoch oraz innych krajów z terenu kontynentu europejskiego – głównie z krajów bałkańskich i krajów śródziemnomorskich. W produktach marki Bio Europa każdy znajdzie to, co jest najlepsze w naturalnej żywności z całej Europy. 

Tym, co wyróżnia produkty marki Bio Europa, są całkowicie pozbawione octu, cukru i innych dodatków przetwory w puszkach i słoikach. Wybierając w sklepie typową kukurydzę czy groszek konserwowy, musimy być świadomi, że w składzie znajduje się np. cukier czy nadmierna ilość soli. Dodatkowo takie warzywa są przegotowane, a to automatycznie podwyższa ich indeks glikemiczny. Oznacza to, że zjedzenie tego rodzaju produktu bardzo szybko podnosi poziom cukru we krwi. Ponadto zawartość witamin w takich produktach jest niewielka, wręcz znikoma. W asortymencie marki Bio Europa znajdziesz doskonałe zamienniki tradycyjnych, sklepowych produktów. Zamiast zbyt słodkich i przesolonych produktów, Bio Europa daje swoim klientom warzywa konserwowe najwyższej jakości, bez sztucznych dodatków, w pełni zdrowe. 

W ofercie marki Bio Europa znajdują się także godne polecenia makarony. Są to makarony w różnych formach i rozmiarach, wykonane głównie z jajek. Wykorzystywane do produkcji jajka są świeże, pochodzą z naturalnego chowu. Są one w pełni certyfikowanym produktem. Marka nie korzysta z suszonego koncentratu jajecznego, który można znaleźć w większości makaronów znajdujących się na sklepowych półkach. Marka Bio Europa to również inne ciekawe produkty, godne polecenia osobom, które prowadzą w pełni zdrowy tryb życia i korzystają wyłącznie z naturalnych przetworów. 

W naszej drogerii internetowej znajdziesz ciekawe produkty marki Bio Europa. Przede wszystkim dysponujemy miodem lipowym oraz miodem spadziowym, które cieszą się fantastyczną opinią w naszym kraju i całej Europie.