Artykuły i środki higieniczne Bella | Perfumesco

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Początek marki Bella datowany jest na rok 1956, kiedy to w Toruńskich Zakładach Materiałów Opatrunkowych rozpoczęta została produkcja wyrobów higienicznych dla kobiet – podpasek Donna. W 1983 roku wyroby te zaczęto produkować pod zmienioną nazwą – Bella, która została do dzisiaj. Aktualnie Bella należy do Grupy TZMO, w której składzie znajdziemy 49 firm, w tym 19 spółek produkcyjnych w Polsce.

Bella jest marką, która cieszy się ogromnym zaufaniem młodych dziewcząt oraz dojrzałych kobiet. Dzieje się tak, ponieważ oferuje wyroby higieniczne najwyższej jakości. Marka respektuje potrzeby klientek, ma na uwadze wciąż zmieniający się styl życia oraz wdrażanie nowoczesnych technologii produkcji. Bella jest marką, która osiągnęła ogromny sukces nie tylko na terenie Polski, ale również poza jej granicami. Obecnie jest liderem na rynku Środkowo-Wschodniej Europy, a ponadto zdobywa rynek Europy Zachodniej i Azji.

Wyroby higieniczne marki Bella to szeroka, niezwykle rozbudowana gama produktów, które przeznaczone są dla dziewcząt dopiero rozpoczynających swoją przygodę z wyrobami higienicznymi, dla dojrzewających kobiet oraz dla tych, które już przekwitają. Marka Bella oferuje rewelacyjne chusteczki nawilżane do higieny intymnej. Jeśli chodzi o podpaski, to marka proponuje zarówno klasyczne, jak i godne zaufania klasyczne podpaski, wygodne i dyskretne podpaski ultra cienkie oraz podpaski wzbogacone ziołami dla kobiet, które mają problemy ze sferami intymnymi. Inne produkty typu ultra cienkie wkładki higieniczne, tampony, kosmetyki do higieny intymnej, produkty bawełniane oraz wkładki urologiczne cieszą się zaufaniem kobiet od dawna.

Bella to marka warta uwagi, która na rynek wprowadza tylko bezpieczne produkty, pomagające kobietom utrzymać odpowiedni poziom higieny intymnej. Firma jeszcze nigdy nie zawiodła zaufania kobiet, które zawsze potrzebują sprawdzonej i bezpiecznej ochrony. Marka Bella pomaga w oswojeniu się z funkcjonowaniem kobiecego organizmu i zapewnia komfort. Jeśli jeszcze nie miałaś do czynienia z produktami higienicznymi Bella, wypróbuj je koniecznie, a na pewno się nie rozczarujesz!