Beautifly

Marka Beautifly to zupełna nowość na rynku kosmetycznym. Firma stworzona została z myślą o kobietach w różnym wieku i ich potrzebach. Produkowane mobilne urządzenia przeznaczone do domowej pielęgnacji twarzy to wysokiej jakości narzędzia, które w bezpieczny sposób można używać indywidualnie, w domowym zaciszu. Asortyment marki Beautifly jest niezwykle rozbudowany. Wszystkie akcesoria do pielęgnacji twarzy Beautifly posiadają indywidualne właściwości, jednak posiadają jeden wyraźnie łączący je cel – piękna, zdrowa, odżywiona skóra!

W ofercie marki Beautifly można znaleźć urządzenia do peelingu kawitacyjnego, które w skuteczny sposób oczyszczają skórę z codziennych zanieczyszczeń oraz gwarantują zachowanie zdrowej, nawilżonej cery. Akcesoria do pielęgnacji twarzy Beautifly to również urządzenia do mikrodermabrazji, czyli zabiegu odmładzającego, przywracającego skórze blask oraz redukującego zmarszczki. W ofercie znajdują się także urządzenia do mezoterapii i szczoteczki soniczne, które stosowane codziennie przed snem gwarantują zachowanie dobrej kondycji cery i dodają naturalnego blasku.

Akcesoria do pielęgnacji twarzy Beautifly to doskonałe urządzenia mobilne, których bez problemu można używać w domu. Dzięki nim, każda kobieta będzie miała szansę na jak najdłuższe zachowanie młodego wyglądu, bez konieczności wydawania dużej ilości pieniędzy u kosmetyczki czy w innych salonach dermatologicznych. Warto więc skusić się na szczoteczkę soniczną lub urządzenie do peelingu kawitacyjnego, aby na co dzień cieszyć się doskonała cerą!

36 48 60 na stronę
z 8 produktów
36 48 60 na stronę
z 8 produktów