Pieluszki jednorazowe, pieluchomajtki, chusteczki nawilżane Bambo Nature | Perfumesco

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Bambo Nature to skandynawska marka pieluszek jednorazowych dla dzieci, pieluchomajtek i chusteczek nawilżanych produkowanych przez duńską firmę Grupa Abena. Firma powstała w 1953 roku, jednak produkcję pieluszek rozpoczęto dopiero w roku 1980. Produkty marki Bambo Nature powstają, bazując na szerokiej wiedzy specjalistów, innowacyjnych technologiach oraz zaawansowanej linii produkcyjnej. Do wytwarzania artykułów higienicznych dla dzieci Grupa Abena wykorzystuje najlepszej jakości surowce, jak pulpa celulozowa pochodząca z certyfikowanych lasów FSC. Marka wszystkie swe produkty dociekliwie sprawdza, zanim te trafią na ogólnodostępny rynek.

Pieluszki jednorazowe Bambo Nature to nowa generacja produktów najwyższej jakości. Są one bardzo przyjazne dla środowiska naturalnego oraz wyjątkowo bezpieczne dla najmłodszych użytkowników. Produkty Bambo Nature posiadają oddychającą warstwę tekstylną na spodzie, która przepuszcza powietrze, dzięki czemu skóra maluszka może swobodnie oddychać. Zapobiega to odparzeniom, których tak bardzo każda mama chce uniknąć. Produkty Bambo Nature posiadają system Top Dry, co oznacza, że pieluszki w bardzo szybkim tempie wchłaniają wilgoć. Ma to ogromne znaczenie przy utrzymaniu suchej skóry niemowlaka. Pieluszki Bambo Nature to również synonim miękkości i elastyczności. Produkty posiadają super miękkie warstwy wierzchnie pieluszek, które sprawiają, że maluszek czuje się komfortowo i nie jest narażony na podrażnienia. Elastyczność pieluszek to kolejna zaleta, dzięki której idealnie dopasowują się do ciała niemowlaka.

W ofercie Bambo Nature znajdują się również rewelacyjne chusteczki nawilżane, które nie zwierają barwników i perfum, są fantastyczną alternatywą dla wody i mydła, a ponadto znajdują się w poręcznym opakowaniu z samoprzylepnym zamknięciem, które zapobiega ich przedwczesnemu wysychaniu.

Bambo Nature to strzał w dziesiątkę dla mam, które przygotowują się na przyjście malucha na świat i szukają najlepszych produktów.