Pieluchy dla dzieci Bambino | Perfumesco

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Bambino to marka, której wiodącymi produktami są pieluszki dla dzieci. Jednorazowe pieluszki to idealne produkty na dzień i na noc. Charakteryzują się fantastyczną chłonnością oraz dopasowaniem do kształtów niemowlaka. Dostępne są w czterech rozmiarach: 3 Midi, 4 Maxi, 4+ Maxi + oraz 5 Junior. Produkcja pieluszek odbywa się na nowoczesnej linii produkcyjnej, przystosowanej do wytwarzania produktów higienicznych dla dzieci zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Marka Bambino dba o to, aby surowce wykorzystywane do produkcji jednorazowych pieluszek dla dzieci były poddawane rygorystycznym testom laboratoryjnym. Surowce weryfikowane są nie tylko pod względem użytkowym, ale również pod kątem mikrobiologicznym. Producenci chcą mieć 100% pewności, iż pieluszki są w pełni bezpiecznym produktem. Marka Bambino daje gwarancję, iż pieluszki Bambino Lovely Baby Premium produkowane są z materiałów pochodzących ze sprawdzonych źródeł i podlegają stałej kontroli.

Marka Bambino na tle innych wyróżnia się tym, że w pieluszkach wykorzystano embossowany wkład, dzięki któremu środek pieluchy cały czas pozostaje na swoim miejscu i nigdzie się nie przemieszcza. Ponadto jednorazowe pieluszki Bambino posiadają tłoczone kanały we wkładzie chłonnym, które umożliwiają rozchodzenie się cieczy we wszystkie partie wkładu w sposób regularny, co zapewnia maleństwu komfort.

Pieluszki Bambino posiadają certyfikat PZH, czyli Polskiego Związku Higienicznego, który potwierdza wysoką jakość produktów. Pieluszki jednorazowe Bambino cechują się idealnym dopasowaniem, pełną swobodą ruchów, wyjątkową chłonnością, ochroną w dzień i w nocy, oddychającą powierzchnią, doskonałą skutecznością, komfortem i delikatnością oraz kolorową warstwą zewnętrzną. Produkty marki Bambino zapewniają maluszkom wszystko to, co najlepsze!