Ekologiczna żywność oparta na skrobi ziemniaczanej Amylon | Perfumesco

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Amylon to firma specjalizująca się w produkcji żywności bazującej na skrobi ziemniaczanej. Jednym z filarów marki jest ekologia i ochrona przyrody. Nieustannie wspiera ona małe gospodarstwa ekologiczne, oferujące składniki najwyższej jakości, w pełni naturalne. Dzięki temu każdy Klient wybierający produkty sygnowane znakiem Amylon może być pewny, że kupuje asortyment bez ulepszaczy smaku. Bio produkty firmy posiadają europejskie certyfikaty, co stanowi potwierdzenie ich sprawdzonego składu. Żywność tego rodzaju ma korzystny wpływ na zdrowie.

Czeska firma Amylon powstała w 1912 roku i jest jednym z najstarszych producentów żywności w Europie. Bazuje ona na doświadczeniu, ale również na tradycyjnych, sprawdzonych recepturach, gwarantujących pyszne i przede wszystkim zdrowe produkty. Marka idzie z duchem czasu, ciągle się rozwija i poszerza swój asortyment, ale w dalszym ciągu stawia na tradycyjne receptury, zapewniające pełnię smaku. Z powodzeniem łączy ona tradycję z innowacją.

Wśród asortymentu marki Amylon znajdziemy budynie w różnych smakach, cukry waniliowe, proszki do pieczenia, skronie kukurydziane, cukier cytrynowy, galaretki w różnych smakach, kisiele i nie tylko. Firma stara się spełniać oczekiwania, proponując również produkty bezglutenowe, a tym samym odpowiednie również dla osób, borykających się z różnego rodzaju alergiami pokarmowymi. Bez względu na to, jakie smaki preferujemy, każda osoba znajdzie coś odpowiedniego w asortymencie firmy Amylon.

Klienci wybierający takie artykuły, stawiają na najwyższą jakość. Produkty Amylon spełniają wszelkie normy, mają korzystny wpływ na zdrowie, są nieszkodliwe, a do ich produkty nie używa się szkodliwych substancji chemicznych. Kisiele i budynie Amylon można bez obaw podawać dzieciom, a słodkości przygotowane na bazie dodatków tej marki będą nie tylko pyszne, ale i zdrowe.