Ekologiczna żywność Allos | Perfumesco

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Allos to marka oferująca ekologiczną żywność najwyższej jakości, zachwycającą smakiem. Każdy konsument, który zwraca uwagę na skład produktów, na pewno będzie zadowolony. Firma swoje propozycje dedykuje przede wszystkim osobom, które się zdrowo odżywiają lub też chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe. Asortyment marki to przede wszystkim produkty pozbawione jakichkolwiek konserwantów oraz środków chemicznych.

Firma Allos jest obecna na europejskim rynku od ponad 40 lat. Jej początki sięgają 1974 roku - wówczas w ekologicznym gospodarstwie w miejscowości Mariendrebber zostały wyprodukowane pierwsze batony owocowe, posiadające wyjątkowy skład. Opierały się one na bazie orzechów, suszonych owoców, pyłków kwiatowym i ekologicznego miodu. Szybko zyskały one popularność, a firma zaczęła proponować kolejne produkty. Firma szybko się rozwijała i do tej pory idzie z duchem czasu. Obecnie jest jednym z najbardziej znanych producentów ekologicznej żywności, posiadającej certyfikaty. Wybierając Allos, mamy pewność, że dbamy o zdrowie i dostarczamy swojemu organizmowi wszystko to, co najlepsze.

Asortyment Allos obejmuje liczne produkty, które pomogą nam przygotować pełnowartościowe dania, staną się znakomitą przekąską, będące dodatkiem i nie tylko. Wśród propozycji marki uwagę zwracają miody, syropy, musy owocowe i pasty warzywne. Zapewnią one energię i siłę do działania, a oprócz tego wyróżniają się intensywnością smaku oraz lekką konsystencją. Każdy wielbiciel tradycyjnego pieczywa szybko przestawi się na jego zdrowsze odpowiedniki oferowane przez Allos. Alternatywne, chrupiące amarantusowe pieczywo zachwyca smakiem. Jest ono wyprodukowane z pełnoziarnistej mąki. Płatki śniadaniowe Allos to produkt pełnoziarnisty, posiadający odpowiednią ilość wartości odżywczych. Batony i chałwa miodowa zaspokoją mniejszy głód i będą idealne nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci.

Wypróbuj produkty Allos i sprawdź już teraz, jak pyszna może być żywność ekologiczna i jednocześnie, jak pozytywnie wpływa na kondycję organizmu.