Perfumy damskie ALEXANDRE.J

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

ALEXANDRE.J to francuska marka specjalizująca się w produkcji niszowych zapachów. Założycielem jest znany, lubiany i odnoszący sukcesy projektant i artysta Alexandre.J, który kocha sztukę starożytną oraz podróże po świecie. Te dwie pasje twórcy perfum bardzo dokładnie ukazywane są za pomocą jego zapachów.

Perfumy damskie ALEXANDRE.J tworzone są zgodnie z zasadami tzw. wysokiego perfumiarstwa. Komponowane są z wybitną starannością z najszlachetniejszych i najcenniejszych składników pochodzących z przeróżnych zakątków świata. Perfumy damskie ALEXANDRE.J charakteryzują się niezwykłą atmosferą dalekich podróży, są przepełnione magicznymi emocjami, które towarzyszą podczas eksploracji świata. 11 różnorakich zapachów, stworzonych przez markę ALEXANDRE.J, powstało w oparciu o szacunek i miłość do sztuki. Twórcy w pełni świadomie rezygnują z nowoczesnych technologii, dzięki czemu perfumy damskie ALEXANDRE.J można śmiało nazwać małymi dziełami sztuki.

Najstarszy zapach pochodzi z 2012 roku, natomiast najmłodszy z roku 2020, a każdy jest owocem współpracy Alexandre.J z Anne-Sophie Behaghel, Emna Doghri oraz Amelie Bourgeois. Wszystkie te fenomenalne aromaty zamknięte są we flakonach dopracowanych do ostatniego szczegółu, wykonanych z najlepszych materiałów. Co więcej, flakony te są ręcznie zdobione, a to jest dowodem nadzwyczajnego kunsztu i talentu samego założyciela marki. Perfumy ALEXANDRE.J odzwierciedlają jakość, styl i prestiż.