Najwyższej jakości produkty kuchni włoskiej Alce Nero | Perfumesco

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Alce Nero to firma oferująca najwyższej jakości produkty kuchni włoskiej. Charakteryzuje je niepowtarzalny smak, który na pewno przypadnie do gustu każdemu smakoszowi. Marka przykłada wagę również do tego, by jej poszczególne propozycje były w 100% naturalne. Wybierając taką żywność, otrzymujemy nie tylko pewność co do tego, że nam ona zasmakuje, ale mamy również gwarancję, że będzie ona zdrowa.

Alce Nero działa na rynku od dawna i co ważne - już w 1978 roku jako pierwsza włoska firma, użyła ona ekologicznej technologii do produkcji produktów. Do dzisiaj stawia ona ekologię na pierwszym miejscu. Ogromne doświadczenie, oryginalne i sprawdzone receptury oraz najwyższa jakość szybko znajdują uznanie nawet wśród najbardziej wymagających konsumentów. Produkty Alce Nero można zakupić niemalże na całym świecie - w tym również w Polsce. Firma pozyskuje składniki do swoich produktów z naturalnej uprawy. Kieruje się ona również dbałością o ochronę środowiska oraz produkcji uwzględniającej założenia sprawiedliwego handlu.

Oferta Alce Nero obejmuje szeroki asortyment różnorodnych produktów, z których każdy miłośnik włoskich smaków znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W ofercie marki możemy znaleźć makarony z pszenicy durum, z orkiszu, różnego rodzaju sosy pomidorowe, pomidorowo-warzywne, pesto, octy balsamiczny, kawy, dżemy, oliwę z oliwek, herbatniki i nie tylko. Jeśli szukasz składników do przygotowania wyjątkowego dania włoskiego, to asortyment Alce Nero będzie do tego celu idealny.

Alce Nero to produkty w 100% ekologiczne, ale cechuje je również niepowtarzalny smak. Każdy wielbiciel smaków pochodzących z południa Europy będzie nimi zachwycony. Wybierając Alce Nero, mamy pewność, że każde danie będzie nie tylko wyjątkowe, ale również zdrowe.