Profesjonalne płyny do czyszczenia każdej powierzchni Ajax | Perfumesco

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Ajax to doskonale znana marka, która oferuje środki czystości do każdej powierzchni. Wyposażając dom w takie preparaty do czyszczenia, mamy pewność, że będzie on lśnił. Na tle konkurencji wyróżniają się one przede wszystkim skutecznością - poradzą sobie nawet z najbardziej uciążliwymi zabrudzenia. Doprowadzą do ładu każdą powierzchnię, także tą najbardziej wymagającą. Czyszczenie środkami Ajax nie przysparza żadnych problemów - obywa się ono szybko i bezproblemowo. Oprócz niesamowitej skuteczności, preparaty te charakteryzują się przyjemnym zapachem. Teraz po sprzątaniu, w pomieszczeniu będzie się unosił przyjemny aromat.

Asortyment marki Ajax, która należy do międzynarodowego koncernu Colgate-Palmolive Company, obejmuje szereg różnych produktów. Możemy wybierać spośród środków to czyszczenia i pielęgnacji każdej powierzchni. Ajax proponuje zarówno płyny do konkretnych zadań, jak i takie, o zastosowaniu uniwersalnym. Klienci mogą zakupić płyny do podłóg uniwersalne, które są dostępne w wielu różnych wariantach zapachowych. Płyny do mycia szyb poradzą sobie z każdą powierzchnią szklaną i nie pozostawią smug. Spray’e, żele i proszki do czyszczenia łazienek i kuchni posiadają sprawdzony skład, gwarantujący skuteczność, ale także bezpieczeństwo. Pozbędą się one zarówno widocznego brudu, jak i bakterii oraz innych drobnoustrojów. Marka Ajax jest chętnie wybierana na całym świecie. Sprzątanie nie musi już trwać wiele godzin. Można je sobie ułatwić i sprawić, że każde zabrudzenie zniknie w mgnieniu oka. 

Środki do czyszczenia Ajax to jakość znana od dawna. Postaw na sprawdzone preparaty, które poradzą sobie z każdym zadaniem i sprawią, że dom będzie nie tylko lśniący, ale również przyjemnie pachnący. Teraz sprzątanie stanie się niemalże przyjemnością. Ajax to środki czyszczące spełniające potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów!