Kosmetyki dla mężczyzn 18.21 Man Made | Perfumesco

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

18.21 Man Made to marka kosmetyków dla mężczyzn, szukających wyjątkowych i niepowtarzalnych produktów. Zdecydowany, męski charakter, ciekawy design i najwyższa jakość sprawiają, że Panowie chętnie po nie sięgają. Takie kosmetyki spełnią oczekiwania każdego konkretnego mężczyzny, który uwielbia oryginalne rzeczy, zapewniające kompleksową pielęgnację.

Marka 18.21 Man Made została stworzona przez trzech mężczyzn z USA, których połączyła pasja do tworzenia wyróżniających się produktów. Oryginalne mikstury, zdecydowany charakter, starannie dobrany skład i wyjątkowy design przykuwają uwagę. Sama nazwa marki 18.21 Man Made nawiązuje do czasów prohibicji. 18-sta poprawka zapoczątkowała prohibicję, która następnie została uchylona przez 21. poprawkę. Projekt mówił o zakazie produkcji i dystrybucji napojów alkoholowych. Jedno z haseł Roosevelta, kiedy startował na prezydenta, dotyczyło właśnie zniesienia prohibicji. Twórcy marki zainspirowani tworzeniem mikstur w czasach prohibicji zaczęli eksperymentować we współczesnych czasach z produktami kosmetycznymi i tak oto powstały wyjątkowe kosmetyki. 

W ofercie marki coś dla siebie znajdzie każdy Pan poszukujący konkretnych, męskich i niebanalnych produktów. Kosmetyki 18.21 Man Made posiadają zdecydowany zapach i ciekawe opakowanie, które nawiązuje wyglądem do butelki whiskey. Męski design będzie ładnie się prezentował, a zawartość opakowania spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Wśród produktów 18.21 Man Made można znaleźć zarówno kosmetyki do brody i włosów, jak i żele pod prysznic, szampony i dezodoranty. Pasty i pomady do brody i włosów 18.21 Man Made pozwolą zadbać o zarost i o fryzurę oraz utrzymać je w ładzie. Produkty do pielęgnacji ciała - 3 w 1 żel pod prysznic, szampon i odżywka zapewnią kompleksową i wielofunkcyjną pielęgnację. Zdecydowane zapachy dezodorantów przypadną do gustu każdemu mężczyźnie.