• FREE149

    Kod na darmową dostawę od 149 zł

  • Orphica Touch Nail za 1 grosz

    Kup dowolny produkt Orphica i Orphica Touch, a Touch otrzymasz za grosz

Kret żel do udrażniania rur 500ml

Dostępność:
Produkt dostępny
7,29 zł
dostawa już od 11,99
Przedpłata Pobranie Dostawa w
11,99 - 1-2 dni
13,99 13,99 1 dzień
Zamów teraz i odbierz w Piątek
Przedpłata Pobranie Dostawa w
11,99 - 1-2 dni
13,99 13,99 1 dzień
Marka
Kret
Typ produktu
żel
Pojemność
500 ml

Opis Kret żel do udrażniania rur 500ml

Żel do udrożniania rur marki Kret to bardzo skuteczny środek wykorzystywany najczęściej w przypadku rur oraz syfonów w instalacjach kanalizacyjnych. Działa samoczynnie, usuwa zatory stałe i organiczne, w tym także włosy. Dociera do bardzo trudno dostępnych miejsc, nawet przez stojącą wodę. Dodatkowym atutem żelu marki Kret jest fakt, że nie niszczy armatury, uszczelek i rur. Likwiduje nieprzyjemne zapachy wydobywające się z instalacji. Jest superwydajnym produktem, który wystarczy nawet na 4 dozowania. 

Podczas używania żelu do udrożniania rur marki Kret, warto być ostrożnym, gdyż jest to niezwykle niebezpieczny preparat. Powoduje podrażnienia skóry oraz uszkodzenie oczu. Działa szkodliwie na organizmy wodne, a ponadto może powodować korozję metali. Zanim zaczniemy stosować żel do udrożniania rur marki Kret, warto wyposażyć się w rękawice ochronne, które zapewnią naszym dłoniom prawidłowe zabezpieczenie. Nie należy stosować tego produktu w zamkniętych pomieszczeniach, pozbawionych wentylacji, gdyż może dojść do uszkodzenia dróg oddechowych. Produkt ten musi być przechowywany w takim miejscu, by nie dostał się w ręce dzieci. Kret żel do udrożniania rur może zawierać niebezpieczne gazy, w tym chlor, a ponadto związki wybielające na bazie aktywnego chloru, niejonowe środki powierzchniowo-czynne oraz anionowe środki powierzchniowo-czynne. 

Szukając skutecznego środka dla swojego domu, koniecznie sprawdź portfolio marki Kret, w którym z pewnością znajdziesz coś idealnego dla siebie. 

Napisz recenzję

Recenzujesz:

Twoja ocena

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

PERFUMY

W naszej perfumerii internetowej znajduje się szeroki wybór perfum dla kobiet oraz perfum dla mężczyzn, które cieszą się wysokim zainteresowaniem klientów. W Perfumesco oferowane są najpopularniejsze wody toaletowe, wody perfumowane, zestawy perfum oraz perfumy niszowe w atrakcyjnych cenach.

KOSMETYKI DO MAKIJAŻU

Zachęcamy do zapoznania się z szerokim asortymentem kosmetyków do makijażu najlepszych marek kosmetycznych. Wybieraj spośród bestsellerowych kosmetyków kolorowych, przeznaczonych do profesjonalnego makijażu oczu, makijażu ust, makijażu twarzy oraz manicure.