Kąpiel i prysznic

Kosmetyki do kąpieli i pod prysznic stosowane są każdego dnia jako produkty do codziennej higieny, jak również poprawy nastroju po długim, ciężkim dniu. Produkty te kompleksowo oczyszczają skórę całego ciała z zabrudzeń oraz potu, nadając ciału przyjemny aromat utrzymujący się przez długi czas.

Wśród najpopularniejszych kosmetyków do kąpieli lub pod prysznic znajdziemy przede wszystkim tradycyjne mydła w kostce, jak również żele pod prysznic, olejki kąpielowe, płyny do kąpieli lub sole o działaniu oczyszczającym i regenerującym. Jedną z najnowszych propozycji na rynku są galaretki myjące, które zachwycają ciekawą konsystencją, jak również spektakularnymi efektami.

W naszym asortymencie każdy znajdzie najlepszy produkt dla siebie – pięknie pachnący, o odpowiedniej konsystencji i zastosowaniu, które najlepiej wpisuje się w naszej potrzeby i preferencje. Wszystkie kosmetyki są bezpieczne dla naszej skóry, testowane pod kątem jakości i ewentualnych reakcji alergicznych. W większości przypadków są to produkty bogate w składniki pochodzenia naturalnego, z dodatkiem miodu, cytryny, mocznika, kokosu, jak również owoców – brzoskwiń, malin, truskawek. Każdy z produktów zachwyca doskonałym aromatem, jak również – zwłaszcza w przypadku kosmetyków kąpielowych – właściwościami relaksacyjnymi.

Kosmetyki kąpielowe i pod prysznic skierowane są do konkretnego rodzaju skóry, w tym przede wszystkim z myślą o osobach ze skórą trądzikową, suchą oraz skłonną do podrażnień i zaczerwienienia.

36 48 60 na stronę
z 137 produktów
  1. Thierry Mugler Angel (W) sg 200ml
    Thierry Mugler Angel (W) sg 200ml Thierry Mugler
    95,33 zł
36 48 60 na stronę
z 137 produktów