• FREE300

    Kod na darmową dostawę od 300 zł

  • WYPRZEDAŻ DO -70%

    Nie przegap najlepszych cenowych okazji

Hydrolaty i Toniki do twarzy

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Toniki i hydrolaty to obecnie jedne z ważniejszych produktów w codziennej pielęgnacji kobiecej twarzy. Od lat goszczą na półkach w łazienkach, gdyż ich zadaniem jest przywrócenie skórze odpowiedniego pH. Ponadto stanowią fundament pod inne, równie ważne zabiegi pielęgnacyjne.

Oczyszczanie i nawilżenie twarzy to jedna z ważniejszych kwestii podczas codziennej pielęgnacji. Kobiety wiedziały to niemal od zawsze, dlatego stosowały rozcieńczone nalewki z ziół, bądź mieszały sok z cytryny ze zwykłą wodą. Dzisiaj tradycyjne metody poszły w odstawkę, a na ich miejsce wprowadzono toniki. Nie chodzi tutaj o kosmetyki, w których składzie znajduje się mnóstwo substancji chemicznych, a o naturalne toniki, które wykorzystują ekstrakty roślinne pochodzące z kontrolowanych, certyfikowanych upraw. Tego typu kosmetyki zawierają w sobie wiele odpowiednio dobranych substancji aktywnych, których zadaniem jest wsparcie naturalnej pielęgnacji skóry twarzy.

W ofercie znajdziesz toniki do twarzy, które nie zawierają szkodliwych substancji, składników alergizujących, sztucznych barwników czy konserwantów. Ważne jest, by toniki nie zawierały także alkoholu. Współcześnie rynek pozwala na szeroki wybór kosmetyków doskonale dopasowanych do konkretnego rodzaju skóry.