• FREE149

    Kod na darmową dostawę od 149 zł

  • Orphica Touch Nail za 1 grosz

    Kup dowolny produkt Orphica i Orphica Touch, a Touch otrzymasz za grosz

Artykuły i środki higieniczne

Higiena jest bardzo ważną sferą każdego człowieka. Często myjemy ręce dobrym mydłem, praktycznie codziennie bierzemy prysznic bądź kąpiel i używamy sprawdzonych kosmetyków. Niejedna kobieta posiada wymagające włosy, które trzeba umyć, odżywić i uczesać, by uniknąć wielu problemów. Podobnie jest z higieną intymną, szczególnie istotną dla kobiet. Z jakich kosmetyków warto korzystać?

Płyny i żele do higieny intymnej to rewelacyjne, bardzo łagodne produkty, których nie powinno zabraknąć w żadnej kobiecej łazience. Stosuje się je, by zapobiec powstawaniu stanów zapalnych prowadzących do infekcji bakteryjnych czy grzybiczych. Ponadto używane są również do łagodzenia zaczerwienienia lub podrażnienia w okolicach intymnych. Płyny do higieny intymnej wspomagają również utrzymanie prawidłowego pH skóry w strefie intymnej.

Produktem ułatwiającym zachowanie prawidłowej higieny intymnej w trudnych sytuacjach są chusteczki nawilżane do higieny intymnej dla kobiet. Poręczne opakowanie z chusteczkami zmieści się do każdej torebki, a kobieta będzie mieć możliwość odświeżenia się w każdej toalecie bez użycia wody.

36 48 60 na stronę
z 41 produktów
Strona
36 48 60 na stronę
z 41 produktów
Strona