Falownice i karbownice

Profesjonalne falownice i karbownice do włosów to sprzęt gwarantujący stworzenie subtelnej, romantycznej fryzury, która jest spełnieniem marzeń niejednej kobiety. Karbownice do włosów umożliwiają stworzenie drobnych, delikatnych fal, które pięknie prezentują się na naszej głowie. Dla osób preferujących większe, bardziej wyraziste logi proponujemy zastosowanie falownicy, która pozwoli nam cieszyć się nieziemsko pięknymi lokami.

Zadaniem falownic i karbownic do włosów jest nie tylko subtelne pofalowanie włosów, ale także dodanie im objętości. Świetnie sprawdzają się w przypadku włosów o każdej długości, jak również kolorze i stanie włosów. Na rynku znajdziemy falownice i karbownice bazujące na trzech podstawowych technologiach, w tym przede wszystkim turmalinowej, wykorzystującej naturalny minerał turmalin, będący źródłem jonów ujemnych nabłyszczających i chroniących włosy przed elektryzowanie. Drugą innowacją jest technologia tytanowa w postaci stopu tytanu podwyższającego trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Trzecią z technologii jest technologia ceramiczna stosująca ceramiczny element grzejny, przyspieszający okres rozprowadzania ciepła po domu. Produkty bazujące na tej innowacji łączą ceramikę z kryształkami diamentu lub tez innymi pierwiastkami mineralnymi.

Decydując się na zakup falownicy lub karbownicy warto zaopatrzyć się także w akcesoria dodatkowe w postaci termoochronnej nasadki na palce oraz maty termoizolacyjnej na nasz sprzęt, które chronią przed przypaleniem i poparzeniem.

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.