• FREE300

    Kod na darmową dostawę od 300 zł

  • WYPRZEDAŻ DO -70%

    Nie przegap najlepszych cenowych okazji

Sklep z chemią gospodarczą – artykuły i środki czystości

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Artykuły z działu Czysty dom to produkty, które ułatwiają życie i pozwalają bez żadnych problemów zadbać o perfekcyjny porządek w domu.

Folie aluminiowe i folie do żywności są używane niemalże codziennie. Warto zatem zadbać o to, by były one wytrzymałe i solidne. Wybierając markę Jan Niezbędny, mamy pewność, że do zapakowania produktu nie musimy zużywać kilku warstw folii. Artykuły do zmywania to także niezbędniki w każdym domu. Posiadając zmywarkę, musimy zakupić nabłyszczasz, płyn do czyszczenia i tabletki do zmywarki. Produkty marki Finish poradzą sobie z każdym zabrudzeniem.

Zmywając ręcznie, warto wyposażyć dom w zmywaki, ściereczki i proszki do czyszczenia. Robiąc solidne zapasy i kupując produkty znanych marek - takich, jak np. Ajax, będziemy mieli spokój na długo. Przy sprzątaniu mieszkania niezbędne będą płyny czyszczące, płyny do podłóg, płyny uniwersalne, różnego rodzaju ściereczki, worki na śmieci i inne gadżety. Jeszcze zanim zabierzemy się do porządków, dobrze jest zadbać o to, by wszystko mieć pod ręką. Wybierając produkty znanych i cenionych marek, mamy gwarancję absolutnej czystości i odpowiedniej wydajności. Sprzątając toaletę, nie zapominajmy o zakupie kostki do wc, żelu do wc, które pozwolą nam się pozbyć wszystkich bakterii. Mleczko do czyszczenia czy też proszek do czyszczenia zapewnią połysk. Kończąc prace porządkowe, nie możemy zapomnieć o płynie do płukania i do prania oraz o odplamiaczu. Tutaj warto postawić na ładny zapach i wydajność.

Kupując produkty do sprzątania z działu Czysty dom, ułatwimy sobie życie i zaoszczędzimy masę czasu. Postaw na sprawdzoną jakość!