• FREE300

    Kod na darmową dostawę od 300 zł

  • WYPRZEDAŻ DO -70%

    Nie przegap najlepszych cenowych okazji

Chusteczki antybakteryjne do dezynfekcji

36 48 60 na stronę
z 4 produktów
36 48 60 na stronę
z 4 produktów

W obecnych czasach higiena jest podstawą. Regularne oczyszczanie ciała, a przede wszystkim dłoni, pozwala nam zachować dobrą kondycję i samopoczucie, piękny wygląd oraz zdrowie. Jednak nie zawsze możemy cieszyć się odpowiednimi warunkami do zachowania higieny. Często zdarza się, że wychodzimy z domu na uczelnię, do pracy, do szpitala, jedziemy komunikacją miejską lub korzystamy z publicznej toalety. W takich sytuacjach, z pomocą przychodzą chusteczki antybakteryjne, które gwarantują nam utrzymanie doskonałego poziom higieny, a przy okazji pozbywają się prawie wszystkich bakterii i wirusów, które zdążyły osiąść na naszych dłoniach.

Chusteczki antybakteryjne wyglądają identycznie jak zwykłe chusteczki nawilżane, jednak znacząco różnią się składem i działaniem. Zawierają w sobie skuteczne składniki antybakteryjne oraz biobójcze, które idealnie oczyszczają naszą skórę bez użycia wody czy mydła. Nasączane są delikatną dla skóry dłoni formułą, która nie pozostawia uczucia lepkości. Po użyciu chusteczki antybakteryjnej, ręce są czyste i odświeżone, a my możemy być spokojni, ponieważ wszystkie bakterie czy wirusy, które w jakikolwiek sposób nam zagrażały, zostały zneutralizowane.

Chusteczki antybakteryjne to najwygodniejszy sposób higieny w każdej sytuacji. Można je stosować podczas podróży, na zakupach, gdziekolwiek dopada nas potrzeba oczyszczenia dłoni. Chusteczki antybakteryjne można zakupić w bardzo przystępnych wielkościowo opakowaniach, które bez problemu zmieszczą się w naszej torebce czy plecaku.