Tutorial - makijaż na Sylwestra!

Do Sylwestra zostało już nieco ponad dwa tygodnie! To dobry moment aby poszukać inspiracji na makijaż sylwestrowy. W tym roku przygotowaliśmy dla Was coś niezwykle szałowego! Nasza propozycja sprawdzi się u tych z Was, które lubią w tę wyjątkową noc postawić na błysk i kolor!

Makijaż na sylwestra powinien zdecydowanie odbiegać o tego, jaki robimy sobie na co dzień. Mocne oko, intensywny błysk, brokat, mocno rozświetlone policzki połączone z ciemnymi ustami, 31 grudnia nie będą passe. Prowokujemy Was do tego abyście wyszły ze swojej strefy komfortu i zaszalały! Instrukcję do makijażu sylwestrowego znajdziecie w dzisiejszym poście!

Makijaż na Sylwestra krok po kroku

makijaż na sylwestra tutorial

  1. Na przygotowaną wcześniej powiekę nakładamy czarną kredkę i rozcieramy ją w wewnętrznej części dolnej i górnej powieki przeciągając w stronę brwi.
  2. Załamanie powieki zaznaczamy średnim, ciepłym brązem wpadającym w róż. Zaznaczamy całe załamanie od zewnątrz do środka.
  3. Na zewnętrzną część ruchomej powieki oraz załamanie nakładamy ciemny fiolet, który rozcieramy za pomocą puchatego pędzla.
  4. Korektorem i płaskim, języczkowym pędzlem zaznaczamy linię „cut crease”, czyli odcinamy załamanie od powieki.
  5. Na odcięte załamanie wklepujemy klej do brokatu i następnie brokat. To krok, który nada makijażowi Sylwestrowego charakteru, ale jeżeli nie mamy w domu brokatu, można w tym miejscu wklepać mocno połyskujący cień.
  6. Dolną powiekę zaznaczamy ciemnym, ale intensywnym fioletem o połyskującym wykończeniu.
  7. Na wewnętrzną część dolnej powieki nakładamy połyskujący róż lub rozświetlacz w różowej tonacji. Na linię wodną nakładamy czarną kredkę.
  8. Całość ostatecznie przyciemniamy chłodnym, ciemnym brązem, rozświetlamy wewnętrzny kącik, obowiązkowo doklejamy sztuczne rzęsy i makijaż gotowy!

makijaż sylwester

Jakie macie plany na tegorocznego sylwestra?