Tutorial - makijaż na Ostatki

Intensywne kolory, czerń, złoto, brązy i fiolety – to coś, co w tym karnawale przyciąga spojrzenia. Ostatnie dni karnawału to doskonała okazja, aby poeksperymentować i pobawić się z mocnymi kolorami. W tym sezonie stawiamy na intensywność, blask i mocno podkreślone oczy. Odważne spojrzenie, wachlarz rzęs i piękna fryzura będą doskonałym dopełnieniem wieczorowej kreacji.

Makijaż na ostatki

Dziś przygotowaliśmy dla Was kolorowy, mocny makijaż, który idealnie sprawdzi się na ostatnie chwile karnawału. Wybrane przez nas kolory będą pasować do wielu stylizacji. Polecamy połączyć go z delikatną, matową pomadką w neutralnym odcieniu dla eleganckiego, nienachalnego efektu. Jeżeli lubicie zwracać na siebie uwagę, ten makijaż będzie doskonale komponował się z fuksjową pomadką mocno podbitą fioletem. Na policzki nałóżcie dużą ilość rozświetlacza i look na imprezę karnawałową gotowy!

makijaż ostatki tutorial

  1. Na przypudrowanej powiece rozcieramy ciepły średni brąz za pomocą puchatego pędzla. Skupiamy ten kolor na wewnętrznej i zewnętrznej części powieki. Środek zostawiamy pusty.
  2. Pogłębiamy makijaż ciemniejszym brązem i ponownie zaznaczamy te same miejsca. Dokładamy koloru, aż uzyskamy zadowalający efekt.
  3. Na pustą przestrzeń ruchomej powieki wklepujemy za pomocą palca złoto-pomarańczwy cień o foliowym wykończeniu. Na wierzch możemy dołożyć rozświetlacza dla wzmocnienia efektu.
  4. Na dolnej powiece ołówkowym pędzelkiem rozcieramy czarną kredkę. W tym kroku warto pamiętać również o linii wodnej.
  5. Puchatym pędzlem średniej wielkości rozcieramy ciemny fiolet na całej dolnej powiece. Ten kolor spokojnie można zastąpić ciemnym brązem.
  6. Wzdłuż górnej linii rzęs rysujemy kreskę za pomocą eyelinera. Wyciągamy ją w stronę brwi, aby uzyskać ładną jaskółkę.
  7. Wewnętrzny kącik rozświetlamy rozświetlaczem lub jasnym perłowym cieniem, a na wewnętrznej części dolnej powieki możemy zaaplikować intensywny fioletowy cień.
  8. Makijaż w wewnętrznej i zewnętrznej części delikatnie przyciemniamy czernią, doklejamy sztuczne rzęsy i gotowe!
makijaż ostatki

Mamy nadzieję, że nasz makijaż Wam się podoba!

Macie plany na ostatnie dni karnawału?