Sisley

Francuska marka Sisley, to firma założona w 1976 roku przez rodzinę d’Ornano. Specjalizuje się w tworzeniu ekskluzywnych kosmetyków, opierając się na najważniejszych wartościach: jakości, innowacyjności i przedsiębiorczości. Aktualnie Sisley, to niekwestionowany ekspert w dziedzinie pielęgnacji twarzy i ciała. Produkty marki obejmują każdy etap pielęgnacji od demakijażu, tonizacji i oczyszczania przez odżywienie, ochronę i pielęgnację, aż po przeciwdziałanie starzeniu się skóry. Mnogość proponowanych produktów, pozwala na doskonałe dopasowanie kosmetyków do potrzeb każdego typu cery.

Innowacyjność marki polega przede wszystkim na fitokosmetologii, czyli wykorzystywaniu naturalnych ekstraktów roślinnych w kosmetykach pielęgnacyjnych. Poprzez efekt synergii, naturalne ekstrakty wzmacniają działanie wszystkich składników kosmetyku, dając niemal natychmiastowy efekt na skórze.

To, co wyróżnia markę na tle innych firmy kosmetycznych, to przede wszystkim jakość, ponieważ ich produkty tworzone są z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Naturalne składniki aktywne, które znajdziecie w kosmetykach marki Sisley aktywne są bardzo dokładnie selekcjonowane, przez odpowiednich ekspertów. Muszą one spełniać odpowiednie kryteria takie jak: wybór rośliny z największym stężeniem cząstek aktywnych, wybranie odpowiedniej części rośliny, odnalezienie najlepszej uprawy biologicznej, dobór doskonałego terminu na zbiór oraz najlepszego sposobu ekstrakcji, która pozwoli na całkowite zachowanie składników aktywnych. Formuły kosmetyków, badane są na każdym etapie ich tworzenia, przez najlepszych dermatologów nadzorowanych przez niezależny instytut badawczy. Cały proces produkcji kosmetyków sprawia, że są wyjątkowe przez co niezawodne i ekskluzywne.

Na korzyść marki przemawia również fakt, że Sisley stale śledzi nowe technologie pozwalające na tworzenie kosmetyków do pielęgnacji skóry. Współpraca z naukowcami oraz zespołami badawczymi pozwala tworzyć wysoce skuteczne produkty dla najbardziej wymagającej skóry. Nie trudno dostrzec, że marka Sisley to gwarancja najlepszej jakości, którą jej twórcy budują od wielu lat, wkładając swoją pracę, serce, zaangażowanie i lata doświadczenia.