Shiseido

Shiseido liczy sobie już 141 lat i jest japońską marką, która przez prawie półtora wieku kreuje definicję piękna. Firma została założona w Japonii, a za jej symboliczną datę powstania przyjmuje się rok 1872. Właśnie w tym roku założyciel marki Arinobu Fukuhara otworzył pierwszą aptekę w zachodnim stylu, na terenie Japonii. Produkty, które oferował Fukuhara bardzo szybko podbiły serca elity oraz klasy wyższej, przez co zyskały miano dóbr ekskluzywnych.

Główną filozofią marki, jest piękno. Od samego początku, twórcy Shiseido szukali go nie tylko w świecie rzeczywistym, ale również w świecie uczuć. Wierzyli, że sięga głębiej niż to, co człowiek jest w stanie zobaczyć gołym okiem. Według nich piękno może wzbudzać empatię i przyczyniać się do pozytywnych zmian. Filozofia piękna towarzyszy marce po dziś dzień, a twórcy Shiseido odnajdują piękno w każdym ze zmysłów.

Pierwszym produktem kosmetycznym Shiseido, była Eudermina. Ze względu na kolor, nazywana była „czerwoną wodą Shiseido”, a jej głównym zadaniem było zapobieganie przesuszaniu skóry. Ten kultowy kosmetyk produkowany jest po dziś dzień, w ulepszonej formule. Jest to dowód na to, że firma ma solidne fundamenty i stale ulepsza swoje produkty.

Shiseido swoją innowacyjnością oraz niezawodnością, inspiruje kobiety nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Piękno gości zarówno w sercach twórców, ale i w kosmetykach, które oferują swoim klientom. Ponadczasowe produkty, stanowią nieodłączny element codzienności wielu kobiet. Szeroki wachlarz artykułów, pozwala dobrać odpowiednie produkty do zrównoważonej pielęgnacji. Rozmach kosmetyków kolorowych daje pole do popisu nawet tym najbardziej wymagającym.

Marka Shiseido stawia na nieustanny rozwój i dostosowanie do potrzeb swoich klientów. W 2000 roku, wszystkie istniejące fabryki marki Shiseido, otrzymały certyfikat ISO14001. Standardy jakości, formuł i składników są zdecydowanie wyższe, niż innych marek dostępnych na rynku. Co więcej, marka jest mocno zaangażowana w ochronę środowiska i sprzeciwia się testom na zwierzętach.

Jako firma z tradycjami, Shiseido jest liderem wśród marek pielęgnacyjnych na świecie. Więc jeżeli poszukujecie najwyższej jakości produktów, przygotowywanych z doskonałych składników, marka Shiseido powinna zaspokoić Wasze potrzeby.


Już w najbliższy piątek (14 października o 15:00) rusza darmowa dostawa kurierem DPD. Promocja dotyczy zamówień od 99 zł i obowiązuje do poniedziałku (godz. 12:00). Jest to idealna okazja, aby kupić kosmetyki i perfumy tej znanej japońskiej marki. Zapraszamy do zakupów!