Marka miesiąca - Sesderma

Sesderma, to firma, która powstała prawie 30 lat temu w ciepłej, urokliwej Hiszpanii. Pomysł i inicjatywa zaistnienia marki pochodziła od wybitnego dermatologa dr Gabriela Serrano. Dzięki jego innowacyjnym pomysłom Sesderma wybiła się na światowym rynku wykorzystując najnowsze technologie i produkując dermokosmetyki, które naprawdę działają.

MARKA SESDERMA

Sesderma zawdzięcza swój szybki i dynamiczny rozwój, innowacyjnemu podejściu do produkcji kosmetyków i ogromnemu zaangażowaniu ze strony dr Serrano. To on chciał stworzyć nowoczesne i skuteczne dermokosmetyki wykorzystujące najnowsze rozwiązania, które będą odpowiedzią na potrzeby klientów na całym świecie. Nie bez powodu produkty marki dostępne są w aż 60 krajach. Zaawansowane badania, stosowanie nanotechnologii, genokosmetyki i skutecznych komponentów sprawia, że składniki aktywne kosmetyków marki docierają nawet do najgłębszych warstw skóry. Artykuły produkowane przez firmę mają znacznie lepszą skuteczność niż kosmetyki konkurencji.

To właśnie Sesderma jest jedną z pierwszych firm, która wprowadziła do sprzedaży dermokosmetyki z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań. Marka ma swoje laboratoria, zespół zaangażowanych i doświadczonych dermatologów, którzy opracowują niepowtarzalne formuły.

MISJA MARKI

Sesderma wychodzi z założenia, że można stworzyć produkty, które są dopasowane do każdego rodzaju skóry. Wystarczy dobrze ją poznać, zbadać i zrozumieć jej potrzeby. Marka robi to z wykorzystaniem dermatologii całościowej, która stanowi połączenie technologii z czynnikiem ludzkim. Sesderma rozmawia ze swoimi klientami, bo wsłuchując się w ich problemy i poznając ich oczekiwania poznaje potrzeby ich skóry.

TECHNOLOGIE SESDERMA

NANOTECHNOLOGIA – dzięki jej zastosowaniu, składniki aktywne zamknięte w nanosomach docierają do najgłębszych warstw skóry w niezmienionej formie (np. witamina A i C). To gwarancja skutecznego i efektywnego działania. Nanotechnologia umożliwia zniwelowanie efektów ubocznych stosowania silnych składników aktywnych poprzez obniżenie ich stężenia bez utraty na skuteczności działania. Sesderma jako pierwsza firma zaczęła stosować nanotechnologię do produkcji swoich kosmetyków.

GENOKOSMETYKA – dermokosmetyki Sesderma w przeciwieństwie do innych produktów dostępnych na rynku, nie skupia się jedynie na niwelowaniu oznak starzenia. Genokosmetyka pozwala produktom Sesderma oddziaływać u źródła, czyli wpływa na geny obecne w DNA naszej skóry i działa na problem tam, gdzie powstaje, a nie w miejscu gdzie się objawia. To właśnie nowoczesne podejście do produkcji kosmetyków zaowocowało tak dużym sukcesem marki.

3-RETINOL SYSTEM – opracowany przez Sesdermę system umożliwia zastosowanie 3 form retinolu w jednym produkcie, który skutecznie działa przeciwstarzeniowo. Dzięki temu systemowi prawdopodobieństwo podrażnień zostało ograniczone do minimum. 3-Retinol system gwarantuje skuteczność działania bez efektów ubocznych.

SUN-SHIELD SYSTEM ten system został zastosowany w linii produktów Repaskin, których głównym zadaniem jest ochrona skóry przed promieniami UV. Jednak dzięki systemowi Sun-shield skóra jest chroniona, a istniejące fotouszkodzenia są niwelowane już na poziomie DNA.

Prawie 30 lat doświadczenia nie poszło na marne. Sesderma wyznacza trendy, wspiera nowoczesną technologię i podnosi poziom produktów do pielęgnacji skóry. Nie bez powodu w 2018 roku kosmetyki marki otrzymały nagrodę Qltowy Kosmetyk przyznawaną przez magazynkosmetyki.pl, a rok wcześniej pierwsze miejsce w plebiscycie TOP 2017 Avanti i Doskonałość Roku 2017 Twój Styl. Świadczy to jedynie o tym, że Sesderma to kwintesencja jakości, nowoczesności i innowacji zamknięta w doskonałych dermokosmetykach.

Od niedawna kosmetyki tej marki możecie kupić w Perfumesco!