Scholl Velvet Smooth Diamond Crystals

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Czas pomyśleć o naszych stopach, aby wyglądały atrakcyjnie w klapkach i sandałach. Marka Scholl przygotowała poręczny i łatwy w obsłudze elektroniczny pilnik do stóp Scholl Velvet Smooth Diamond Crystals, który niewątpliwie ułatwi nam przygotowania do sezonu letniego.

Korzystanie z ręcznych pilników do stóp jest uciążliwe, niewygodne, często też nie przynosi oczekiwanego efektu. Dlatego warto zapoznać się z propozycją marki Scholl. Oferowany przez nią elektroniczny pilnik, z pokrytą ściernymi mikrodrobinkami obrotową głowicą Micralumina™ uzupełnioną kryształkami diamentów, umożliwia bezbolesne usuwanie twardego, zrogowaciałego naskórka oraz nadanie stopom delikatnej miękkości. Urządzenie zostało wyposażone w mechanizm blokujący, który zapewnia bezpieczeństwo w momencie zbyt silnego nacisku. Dzięki temu nie musimy obawiać się przypadkowego skaleczenia.

Ogromną zaletą Scholl Velvet Smooth Diamond Crystals jest możliwość przeprowadzenia zabiegu pedicure w domu, w czasie kilku minut. Wystarczy przesuwać włączonym pilnikiem po stopie wykorzystując odpowiedni nacisk. By stopy były gładkie jak jedwab, zabieg najlepiej przeprowadzać raz w tygodniu. Pilnik jest wygodny w użyciu i dopasowany do kształtu dłoni. Zasilany jest czterema bateriami AA. Jest dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: różowym i niebieskim.

W ofercie Scholl Velvet Smooth Diamond Crystals znajdziecie również wymienne głowice, które można dopasować do grubości stwardniałej skóry na stopach. Różnią się wielkością kryształów znajdujących się na głowicach. Możecie wybrać: gruboziarniste, które rozprawią się z twardą skórą i drobnoziarniste – delikatnie wygładzające. Głowice są łatwo wymienialne i  starczają na ok. 12 zabiegów.

A jeśli chcecie zachować efekt gładkich i zadbanych stóp na dłużej, polecamy zastosować krem do stóp na noc Scholl Velvet Smooth Night Cream, który w swoim składzie ma witaminy A i E, olejek migdałowy, kwasy omega-6 i Pentavitin™. Dzięki temu zapewnia 24 godzinne nawilżenie, działa odżywczo, ochronnie i regeneracyjnie. Nadaje się do każdego rodzaju skóry. Dostępny jest w tubie o pojemności 60 ml.

Wykorzystując elektroniczny pilnik do stóp Scholl Velvet Smooth Diamond Crystals jesteś w stanie przeprowadzić zabieg pedicure w zaciszu domowym z efektem profesjonalnej wizyty w salonie kosmetycznym. Zapoznaj się z ofertą Perfumesco.pl, gdzie znajdziesz produkty marki Scholl w bardzo konkurencyjnych cenach.