Perfumy dla znaku zodiaku – LEW

Wszstkie kobiety spod znaku Lwa są wyjątkowe. Dzisiaj przygotowaliśmy artykuł o idealnych perfumach właśnie dla nich. Znajdziecie tutaj wskazówki jak dobrać do perfumy, które będą podkreślać lwi charakter. Jeżeli jednak jesteście spod innego znaku zajrzyjcie do pozostałych postów o perfumach dla znaków zodiaków.

lew

LEW

Osoby spod znaku Lwa są szczere, szlachetne i lojalne. Bardzo angażują się we wszystko co robią, są pełne pasji i z konsekwencją dążą do postawionych przed sobą celów. Lwy wzbudzają sympatię i podziw, łatwo im zaufać bo otacza je aura pewności siebie. Poza tym kobiety spod znaku lwa uwielbiają być w centrum uwagi, lubią być zauważane i chętnie dzielą się swoim zdaniem z najbliższym otoczeniem. Mają artystyczną duszę, silny charakter i słyną z zamiłowania do luksusu.

Jakie perfumy dla Lwów?

Żadna kobieta spod znaku Lwa nie zadowoli się byle jakimi perfumami. Silna osobowość i chęć zwracania na siebie uwagi skłaniają je do wyboru mocnych, wyraźnych zapachów. Chociaż jak zwykle bywa w przypadku kobiet, Lwice również lubią zmieniać perfumy w zależności od humoru czy pory roku. Najbardziej odpowiednie perfumy dla znaku zodiaku Lew, to orientalne, silne kompozycje z domieszką nut kwiatowych. Pamiętając jednak, że każda kobieta jest inna zachęcamy do eksperymentów. Mocne, zmysłowe perfumy, z soczystymi nutami egzotycznych owoców to doskonała propozycja nawet na lato, ale będą doskonale pasować na chłodne jesienne wieczory czy zimowe spacery. Nuty orientalne są dość specyficzne, więc jeżeli za nimi nie przepadacie, śmiało sięgnijcie po te bardziej kwiatowe kompozycje.

Wysokie wymagania Pań spod znaku Lwa stanowią nie lada wyzwanie dla twórców perfum, ponieważ zapachy powinny być mocne, trwałe i zniewalające. Właśnie takie są nasze trzy propozycje, które wybraliśmy dla tych z Was, które urodziły się w między 23.07-23.08.

Kenzo - Jungle

Calvin Klein - Contradiction

Chanel - No.5 L'Eau