Perfumy dla znaku zodiaku – WAGA

Kobiety Wagi to prawdziwe uwodzicielki. Lubią czarować, są pełne wdzięku i kobiecego uroku. Jeżeli jesteście właśnie spod tego znaku zodiaku, a nie wiecie jakie pasują do Was perfumy, jak co miesiąc przybywamy z odsieczą! Mamy nadzieję, że nasze propozycje i tym razem przypadną Wam do gustu!

waga

WAGA

Kobiety spod znaku Wagi zazwyczaj są bardzo inteligentne i świadome swojej kobiecości. W życiowych wyborach i przy ważnych kwestiach kierują się instynktem, choć często ostateczną decyzję uzależniają od innych. Wagi nie przepadają za ponoszeniem odpowiedzialności i preferują by to inni podejmowali ostateczne decyzje. Kobiety Wagi cechuje dążenie do harmonii i równowagi oraz spokój ducha, lubią towarzystwo bliskich przyjaciół i grona znajomych. Bardzo często wyróżniają się eleganckim strojem i wyczuciem mody. Mają lekkie, pozytywne usposobienie i optymistycznie podchodzą do życia, choć od czasu do czasu pokazują swoją bardziej awanturniczą naturę. Wszystkim Paniom spod tego znaku towarzyszy uśmiech na twarzy, pewność siebie i pozytywne nastawienie.

Jakie perfumy dla Wagi?

Zmienna natura kobiet spod znaku Wagi sugeruje, aby wybierać zapachy niekonwencjonalne, ale proste w swojej harmonii. Choć wiemy, że Wagom często trudno jest dokonać ostatecznego wyboru, mamy nadzieję, że tym razem będzie inaczej. Sugerujemy, aby przy wyborze perfum kierować się połączeniem kwiatowych, lekkich i słodkich nut z drzewnymi aromatami, które dodają odrobiny pikanterii. Ciepłe, drzewne nuty doprawione słodyczą lekkich owoców i kwiatów powinny się sprawdzić rewelacyjnie, podobnie jak perfumy, które zawierają w sobie coś cytrusowego. Wagi powinny też czuć się doskonale otoczone aromatami słodkich perfum. Połączenie cytrusów, frezji, jaśminu lub fiołka w akompaniamencie drzewa sandałowego, żywicy czy mchu dębowego, to kompozycje bardzo oryginalne i ponadczasowe. Wagi to kobiety inteligentne, które niekoniecznie lubią zwracać na siebie uwagę. Pasują do nich zapachy ciepłe, optymistyczne, kojarzące się z wiosną i latem.

Jeżeli wciąż ostateczny wybór stanowi problem, proponujemy zaryzykować i wybrać dwa skrajnie różne zapachy. Zawsze można stosować je zależnie od okazji, raz na wieczór innym razem na co dzień. W ten sposób nie wpadniecie w monotonie, a Wasza kobieca natura będzie zaspokojona!

Dior - J'adore

Dior - Miss Dior

Chanel - Coco