Perfumy dla znaku zodiaku – SKORPION

Skorpiony charakteryzuje przede wszystkim aura tajemniczości, skrytość i nieprzewidywalność. Kobiety spod tego znaku są pełne energii i pozytywnych wibracji, którymi zarażają swoje otoczenie. Jakie perfumy pasują do takiej kobiety? Jak co miesiąc odpowiedź znajdziecie w dzisiejszym poście!

skorpion

SKORPION

Skorpion to osoba która ma milion pomysłów na sekundę i cały czas czegoś poszukuje lub dąży do wyznaczonego sobie celu. Kobiety spod znaku Skorpiona mają mnóstwo zainteresowań, różne pasje i uwielbiają dzielić się swoją energią z najbliższym otoczeniem. Zarażają uśmiechem i choć są skryte oraz dobrze strzegą swoich sekretów, są też fantastycznymi powierniczkami. Są pewne siebie, lubią wyzwania i podejmują je z wielkim zafascynowaniem. Szybko nudzą się rutyną i uwielbiają nowe doświadczenia, co często wyróżnia je z towarzystwa. Poszukują w swojej codzienności drobnych wyzwań, są pełne miłości i szukają mężczyzn z oryginalnym stylem bycia.

Jakie perfumy dla Skorpiona?

Pełną energii osobowość, intensywny styl życia i pewność siebie najlepiej podkreślać intensywnym oraz zdecydowanymi perfumami. Najlepiej wybrać miejski, nowoczesny zapach, który będzie nadążał za trybem życia i codziennością każdej kobiety spod tego znaku. Polecamy sięgać po hipnotyzujące esencje pełne zmysłowości, podkręcone owocowymi nutami, namiętne i oryginalne. Kobietom spod znaku Skorpiona powinny się spodobać nieoczywiste, niecodzienne perfumy. Zapachy, które mają w sobie mieszankę porzeczek, frezji, jaśminu, lilii i mocniejszych nut orchidei, tymianku czy mchu dębowego. Oryginalne i niekonwencjonalne kombinacje zapachowe na pewno przypadną do gustu wszystkim Skorpionom. Jeżeli flakonik łączy w sobie nuty kwiatowe i słodkie owoce, które doprawione są czymś bardziej pikantnym, to na pewno coś dla Was! Jeżeli cały czas macie problem z wybraniem zapachów polecamy sięgać po zapachy, które dodają energii i pobudzają do działania.

A jakie perfumy Waszym zdaniem najlepiej pasują do Skorpionów?

Yves Saint Laurent - Black Opium (edt)

Lancome - La Vie Est Belle Florale

Givenchy - Ange Ou Demon