Perfumy dla znaku zodiaku – RAK

W poprzednim miesiącu przedstawiliśmy propozycje dla Bliźniąt i tym razem również mamy dla Was listę wyselekcjonowanych zapachów. Jeżeli jesteście spod znaku zodiaku Rak, koniecznie zajrzyjcie do dzisiejszego artykułu.

rak

RAK

Raki to osoby uczuciowe i bardzo wrażliwe. Często cechuje je spora doza nieśmiałości, lubią być indywidualistkami, są spokojne i romantyczne. Są przepełnione empatią, mają skłonność do wzruszeń i lubią pomagać innym bezinteresownie. Swoją delikatną i skromną naturę skrywają pod osłoną codziennych obowiązków. Kobiety spod tego znaku zodiaku bardzo często mają bogatą wyobraźnie, są kreatywne i lubią prace pobudzającą umysł. Kobiety Raki, to bardzo często pełne radości ciepłe osoby, które lubią okazywać uczucia, są czułe i pełne życzliwości.

Jakie perfumy dla Raków?

Najodpowiedniejsze zapachy dla kobiet spod tego znaku, to propozycje romantyczne, spokojne, ale jednocześnie rozgrzewające. Raki na pewno będą doskonale się czuć w lekkich aromatach, które dodadzą świeżości i pewność siebie. Naszym zdaniem najlepsze kompozycje, po które powinny sięgać to perfumy kwiatowe z nutkami wanilii, czekolady, subtelnych ziół czy odrobiny owoców. Polecamy sięgać po zmysłowe, rozgrzewające perfumy, ciepłe, przywołujące na myśl słoneczne wakacje. Energetyczne owocowe połączenia z nutami kwiatowymi sprawdzą się przede wszystkim na dzień. Wszystkie panie spod znaku zodiaku Rak nie powinny bać się mocniejszych zapachów na wieczór, które mają w składzie nuty lukrecji, anyżu i odrobiny ostrzejszych nut orientalnych. Sugerujemy jednak, aby sięgnąć najpierw po lżejsze propozycje, które na pewno przypadną do gustu nie jednemu Raczkowi.

Nie zapomnieliśmy też o tym, aby przygotować dla Was kilka propozycji zapachów, które możecie znaleźć w naszej drogerii. Mamy nadzieję, że przypadną Wam do gustu!

Lancome - La Vie Est Belle

Chanel - Chance

Hugo Boss - Woman