Perfumy dla znaku zodiaku - PANNA

Wytrwałość, niezwykła elegancja i pracowitość to cechy, które wyróżniają każdą kobietę spod znaku Panny. Jeżeli zastanawiacie się nad tym jakie dobrać perfumy dla swojego znaku zodiaku, jakie zapachy będą do Was pasować, nasz artykuł powinien być dla Was inspiracją. Mamy nadzieję, że każda Panna znajdzie tutaj propozycję dla siebie i jeżeli tak było, koniecznie dajcie nam znać w komentarzach!

panna

PANNA

Każda Panna jest wrażliwa i chętna do poświęceń, cechuje ją dobry charakter, rozsądek i silna intuicja. Kobiety spod tego znaku są bardzo wymagające nie tylko wobec swoich partnerów, ale również wobec najbliższych przyjaciół i swojego otoczenia. Uwielbiają ład i porządek, piękne zadbane przestrzenie, czystość i spokój. Wszystkie Panie spod tego znaku są bardzo inteligentne, pracowite i podejmują przemyślane, mądre decyzje. To osoby odpowiedzialne, dobrze ułożone które nie są lekkoduchami, a spontaniczność przychodzi im z trudnością. Pełne wdzięku i silnej kobiecości.

Jakie perfumy dla Panny?

Dyskretna i wysublimowana elegancja, która towarzyszy Pannom każdego dnia doskonale komponuje się z perfumami, które mają w sobie owocowe, lekkie nuty. Perfumy pachnące cytryną, mandarynkami i wanilią to warianty, które powinny sprawdzić się na co dzień. Panny dobrze będą się czuć w czystych, świeżych i eleganckich zapachach, po które mogą sięgać zarówno na każdy dzień, ale i na eleganckie wyjście. Nie polecamy sięgać po coś ciężkiego, ani przytłaczającego, bo nie pasuje to do osobowości Panny. Perfumy, w których znajdują się takie aromaty jak bergamotka, irys, jaśmin, frezja czy fiołek powinny przypaść do gustu wszystkim Paniom spod tego znaku. Aby podkreślić stanowczy, ale mimo wszystko łagodny charakter polecamy sięgnąć po zapachy, w których dominują akordy żywicy, wiciokrzewu, paczuli, piżma i szałwii. Panny są pełne zagadek, a zapachy po które sięgają powinny rozwijać się powoli, ale dynamicznie, aby podkreślać aurę pewności siebie.

Jeżeli nasz opis pasuje do Waszej osobowości, mamy dla Was trzy propozycje, które możecie znaleźć w naszej drogerii. Coś lekkiego, kobiecego, ale z charakterem, czyli tak jak na Pannę przystało!

DKNY - Pure Verbena

Calvin Klein - Eternity

Givenchy - Organza